Politics.be Problemen met registreren? Of een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te verzenden naar maarten@politics.be met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Forumsessies met politici (2007) Sessies met: Meyrem Almaci (Groen!), Hans Bonte (sp.a), Kristof Bossuyt (Open VLD), Bram Boriau (sp.a), Hugo Coveliers (VLOTT), Jean-Marie Dedecker (Lijst Dedecker), Filip de Man (Vlaams Belang), Tania Derveaux (NEE), Roel Deseyn (CD&V), Guy D'Haeseleer (Vlaams Belang), Louis Ide (N-VA), Peter Tom Jones (Groen!), Geert Lambert (Spirit), Nele Lijnen (Open VLD), Claude Marinower (Open VLD), Edward Roosens (Open VLD), Bert Schoofs (Vlaams Belang), Bart Tommelein (Open VLD), Koen T'Sijen (Spirit), Hans Van de Cauter (B.U.B.), Walter Vandenbossche (CD&V), Ludwig Vandenhove (sp.a), Dirk Van Duppen (PVDA), Stefaan Van Hecke (Groen!), Bart Vandersteene (CAP), Jo Vandeurzen (CD&V), Patrik Vankrunkelsven (Open VLD), Hans Verreyt (Vlaams belang), Jürgen Verstrepen (Lijst Dedecker), Cedric Vloemans (UNIE)

Subforums : Forumsessies met politici (2007)
  Forum Laatste bericht Discussies Berichten
Enkele dingen op een rij. Bekijk even alvorens een vraag te stellen aan de (kandidaat-)politici.
21 June 2007 19:36 Ga naar laatste bericht
33 595
(°1962) Minister van Werk en Informatisering, in 1985 behaalt hij een licentie in de rechten aan de VUB en een jaar later een bijzondere licentie in fiscaliteit en boekhoudkundig onderzoek aan de RUG.
Fdf
door filosoof
21 June 2007 13:05 Ga naar laatste bericht
30 345
(°23-03-1961) Sinds 2003 volksvertegenwoordiger voor de kieskring Leuven. Van opleiding is hij industrieel ingenieur (kernenergie) met een bijzondere licentie biomedische ingenieurstechnieken.
door Eddy B
18 June 2007 20:40 Ga naar laatste bericht
24 351
(°4/08/1962) raakte in 2003 voor het eerst verkozen in het federale parlement. Zet zich in voor vrijwilligers, gepensioneerden, mensen met een handicap.
door Neptunus
9 June 2007 21:44 Ga naar laatste bericht
42 753
(°31/10/1947) Begon zijn politieke loopbaan als nationaal ondervoorzitter van de CVP Jongeren in 1973. Sinds 2004 is hij Minister van Staat.
door Pieter B
7 June 2007 20:50 Ga naar laatste bericht
18 105
Groen! plaatst het klimaat en de armoedebestrijding centraal in de kiescampagne. Meyrem trekt de Groen! lijst voor de Kamer in Antwerpen.
11 June 2007 13:47 Ga naar laatste bericht
21 341
Sinds 1993 is Nele Jansegers professioneel actief in het Vlaams Blok. Ze is sinds 8 juli 2004 senator rechtstreeks gekozen door het Nederlandse kiescollege.
door Isabella
19 June 2007 12:26 Ga naar laatste bericht
12 366
20 januari 1962) is sinds 30 juli 2004 een socialistisch volksvertegenwoordiger van de sp.a voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde ter vervanging van Frank Vandenbroucke, die ontslag nam op 22 juli 2004.
door duncan
17 May 2007 19:21 Ga naar laatste bericht
22 111
(°5-02-1973) Was van 2000 - 2004 Wetenschappelijk Medewerker CD&V-fractie Vlaams Parlement. Sinds 2004 federaal volksvertegenwoordiger CD&V,
door duncan
10 June 2007 20:38 Ga naar laatste bericht
9 91
(°2 juni 1958) Voorzitter CD&V, ziet zichzelf als spelverdeler: "Mensen aanmoedigen hun kwaliteiten te ontwikkelen, nieuwelingen kansen geven, de expertise van ervaren mensen zo goed mogelijk benutten."
door duncan
10 June 2007 20:04 Ga naar laatste bericht
27 177
Fractieleider VLD district Wilrijk, voorzitter VLD Jongeren Groot-Antwerpen, voormalig Kabinetsmedewerker P. Dewael, B. Somers, huidige functie ('raadgever inburgering') kabinet Marino Keulen.
door duncan
17 May 2007 20:04 Ga naar laatste bericht
17 143
(Ninove, 12 maart 1969) is sinds 18 mei 2003 een volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Oost-Vlaanderen. Als voormalig sociaal adviseur is hij lid van de commissies Volksgezondheid en Sociale Zaken.
door duncan
21 May 2007 22:33 Ga naar laatste bericht
21 767
(°29 mei 1970) Begon zijn politieke carrière bij de Volksunie in 1993. Hij is de fractievoorzitter van Spirit in de federale Kamer, en eerste schepen van Boechout.
door fox
27 April 2007 14:07 Ga naar laatste bericht
18 301
Edward Roossens (33) is afkomstig uit Ninove en woont momenteel in Merelbeke. Hij is licentiaat in de economie. In 2005 werd hij verkozen tot voorzitter van de VLD-jongeren.
door lomeanor
21 April 2007 10:53 Ga naar laatste bericht
22 402
Stefaan Van Hecke is fractieleider voor Groen! in de provincieraad. Stefaan zetelt sinds 2005 ook in de Merelbeekse gemeenteraad. Met een gemotiveerde ploeg kandidaten hoopt hij met Groen! een goed resultaat neer te zetten bij de federale verkiezingen.
door Werner
21 April 2007 14:59 Ga naar laatste bericht
23 443
°1962 Oostende. Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. - Lid van de VLD-fractie. - Gegradueerde in de toegepaste communicatie. - Gemeenteraadslid van Oostende. - Lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.
door Chipie
31 March 2007 15:57 Ga naar laatste bericht
35 299
° 1978, gecoöpteerd senator door Open VLD (Vivant)
2 April 2007 06:19 Ga naar laatste bericht
23 435
Bart Vandersteene is zowel actief binnen het CAP als binnen de LSP. Als vaandeldrager van beide linkse bewegingen komt hij op voor de minderheden in onze maatschappij.
door Raven
8 May 2007 20:10 Ga naar laatste bericht
40 511
(°1980) Hij stond wel al diverse keren als kandidaat op verkiezingslijsten maar steeds op onverkiesbare plaatsen. Als jongere was zijn inzet voor "de partij" vooral op de Vlaams Belang Jongeren toegespitst.
door Jeronimo
24 June 2007 01:17 Ga naar laatste bericht
22 514
(1973) Burgerlijk Ingenieur Milieukunde, Doctor in de Materiaalkunde en momenteel werkzaam als post-doctoraal onderzoeker aan de KULeuven. Tijdens de komende federale verkiezingen staat hij als onfhankelijk kandidaat op de 2e plaats op de Groen!-Senaatslijst. De hoofdbetrachting is om duidelijk te maken dat er een ecologische omslag nodig is.
24 March 2007 21:05 Ga naar laatste bericht
39 818
Voorzitter Animo (°1980), geboren te Schaarbeek. De grote commerciële concerns die het huidige cultuurbeleid domineren, zijn hem een doorn in het oog.
door evilbu
1 April 2007 14:30 Ga naar laatste bericht
20 279
Als Limburgs lijsttrekker werd Bert Schoofs op 13 juni 1999 verkozen voor de Kamer van Volksvertegenwoordigers. Op 18 mei 2003 werd hij opnieuw als lijsttrekker voor de Kamer verkozen. Voor de verkiezingen van 10 juni 2007 werd hij door de partijtop opnieuw aangeduid als Limburgs kopman.
door Havana
21 March 2007 18:54 Ga naar laatste bericht
46 1.910
Senator, judocoach, Oostendenaar, verzekeringsmakelaar, .... en op zoek naar 203.755 stemmen. Lid van de senaatscommissie voor de Financiën en voor de Economische Aangelegenheden en commissie voor de Buitenlandse Betrekkingen en de Landsverdediging (tot oktober 2006)
26 June 2007 07:57 Ga naar laatste bericht
94 1.197
Vlaming en Brusselaar, zo zegt hij zelf. Momenteel zit deze advocaat in de Brusselse Hoofdstedelijke Raad, met de verkiezingen komt hij op voor een zitje in het federale halfrond. Opgelet: deze sessie begint pas op woensdag, maar zal ook iets langer duren.
19 April 2007 12:37 Ga naar laatste bericht
33 592
Unie is een centrumpartij voor de Belgische Unie. Dit kartel bestaat uit drie unitaristische/Belgisch gezinde politieke groeperingen: BEB-n , de Liberale Alliantie en Unie.
door duncan
23 June 2007 23:46 Ga naar laatste bericht
27 786
Geert Lambert (Oostende, 28 februari 1967) is een Vlaams politicus en advocaat. Lambert werd na de verkiezingen van 2003 voorzitter van de spirit-fractie in de Kamer van Volksvertegenwoordigers. In oktober 2004 volgde hij Els Van Weert op als partijvoorzitter. Tegenwoordig zetelt hij in het bestuur van het Vlaams & Neutraal Ziekenfonds, de Vlaamse mutualiteit.
door guido 007
21 June 2007 16:34 Ga naar laatste bericht
55 1.346
Deze jonge CD&V'er zit al sinds 2002 in het parlement. Hij werkt er oa rond mobiliteit en zorg. Ook de West-Vlaamse belangen krijgen zijn aandacht in het parlement.
door Antoon
13 April 2007 17:37 Ga naar laatste bericht
34 542
Voormalig radiogeweld, presenteerde enkele talkshows op radio en televisie. Stapt in 2004 in de politiek en is verkozen als Vlaams volkvertegenwoordiger. Voorvechter van vrije meningsuiting en actief in de mediacommissie in het Vlaams Parlement. Op 17 april 2007 kondigde Verstrepen zijn overstap naar de Lijst Dedecker aan na een dispuut met VB-voorzitter Frank Vanhecke.
18 April 2007 00:31 Ga naar laatste bericht
66 1.193
Elke partij/beweging geeft je redenen om op hen te stemmen. NEE geeft je 10 redenen om NIET op hen te stemmen. In Antwerpen waren ze een fenomeen. Tania Derveaux is het boegbeeld bij de komende verkiezingen.
door duncan
31 May 2007 23:07 Ga naar laatste bericht
37 355
Senator, Antwerpenaar, liberaal. Behaalde de diploma’s van doctor in de rechten en licentiaat criminologie aan de Rijksuniversiteit te Gent. Is advocaat aan de Antwerpse balie.
door HAMC
16 February 2007 14:01 Ga naar laatste bericht
35 338
° 10/12/1959, Burgemeester Sint-Truiden (1995-), Senator voor de sp.a sinds 2003, zetelt onder meer in de Commissie voor de Justitie.
door StevenNr1
5 June 2007 10:36 Ga naar laatste bericht
42 441
°4/12/1954, Advocaat en Volksvertegenwoordiger voor de VLD sinds 2003, zetelt onder meer in de Commissie Justitie.
door Isabella
5 March 2007 17:40 Ga naar laatste bericht
48 302
Voorzitter Belgische Unie/Union Belgique (B.U.B.), °11-01-1973, streeft naar het afschaffen van het huidige federale model en het herstellen van de Belgische eenheidsstaat.
door Leo
12 February 2007 10:00 Ga naar laatste bericht
43 1.303
Filip De Man, (Roeselare, 11 november 1955) is een Vlaams politicus, journalist en volksvertegenwoordiger (1991-) voor het Vlaams Belang. In zijn partij behoort hij tot de meest rechtse groep, met een uitgesproken anti-migrantenstandpunt.
door Gertj3
1 April 2007 14:25 Ga naar laatste bericht
111 3.302
Arts, senator en burgemeester van Laakdal.
door neutron
29 January 2007 19:09 Ga naar laatste bericht
38 378
Louis Ide, °03-07-1973, Roeselare, is in de eerste plaats arts-klinisch bioloog met bijzondere interesse in de microbiologie en daarnaast ook geaggregeerde in de geneeskunde. Hij is lid van het VGV. Als vrijwilliger-politicus is hij algemeen ondervoorzitter N-VA.
door Wake up
7 March 2007 15:27 Ga naar laatste bericht
34 493
Dirk Van Duppen is huisarts, werkzaam voor Geneeskunde voor het Volk. Hij kwam in 2004 ook op voor de PVDA, hij stond op de 33ste plaats op de lijst voor het Vlaams Parlement.
door Bece
15 February 2007 18:47 Ga naar laatste bericht
33 518

 
Discussies in forum : Forumsessies met politici (2007) Forumopties
  Discussie / Auteur Laatste bericht Reacties Bekeken
Er zijn geen nieuwe berichten in dit forum.
 

Weergaveopties
Weergeven discussies 0 tot 0 van 0
Gesorteerd op Sorteervolgorde
Van
Forumopties Zoeken in dit forum
Zoeken in dit forum :

Geavanceerd zoeken

Nieuwe berichten Nieuwe berichten Meer dan 150 reacties of meer dan 1500 keer bekeken Actieve discussie met nieuwe berichten
Geen nieuwe berichten Geen nieuwe berichten Meer dan 150 reacties of meer dan 1500 keer bekeken Actieve discussie zonder nieuwe berichten
Discussie gesloten Discussie is gesloten  
 
Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie

Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:56.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2016, Politics.be