![]() |
Rutten: "In vrijwel elk debat gaat de N-VA op haar bek"
Bron
Detail tekst: Citaat:
Je zou metaforisch gezien dan wel, van de 'brave' man bijna een martelaar gaan maken. Citaat:
|
ik vind het hilarisch wat er aan het gebeuren is. :lol: Een betere campagne kan N-VA zich niet inbeelden: het gaat énkel en alléén over hen, maar dan werkelijk constant. Zelfs vanuit Waalse hoek is het nu van dat, nu ze daar een voor een de allerbeste anti-n-va'er proberen te zijn.
|
Daar heeft u dan weer een punt, want dat valt inderdaad serieus op ... :-D
|
Het is echt fantastisch. Ik had werkelijk gedacht dat ze niet dezelfde fout van de vorige 2 verkiezingen zouden maken en toch doen ze het weer. Ik heb de andere partijen nog geen seconde over hun eigen programma horen praten in de pers. Het enige waarover ze spreken is over de N-VA, maar dat is dan ook werkelijk het enige waarover ze het hebben.
Ik heb hier al enkele keren gehoord dat het normaal is dat partijen elkaar bestoken in volle verkiezingsstrijd. Dat is inderdaad waar. Vroeger had je dat ook. SP.A tegen CD&V en Open VLD, Open VLD tegen CD&V en SP.A en ga zo maar door. Iedereen tegen iedereen en ondertussen had men het ook over zichzelf. Ze probeerden hun programma over te brengen aan de kiezer. Vandaag gaat het er helemaal anders aan toe. Open VLD, CD&V en SP.A hebben het nog uitsluitend over N-VA. Uitsluitend. En hun franstalige tegenhangers doen lustig mee. Die mannen mogen hun media raadgevers toch ook eens beginnen ontslaan want het is de slechtst mogelijke taktiek. |
Citaat:
Straks ga ik nog op de N-VA stemmen in plaats van op het VB. ;-) Gewoon omwille van het feit dat ze schrik hebben hé. :lol: |
Citaat:
|
Citaat:
Ja, betere reclame kan je niet hebben. Dat zij zich excuseert voor het verhogen van de belastingen, het confederalisme afzweert en de VLD op Vlaams vlak de door haar mee opgestarte oosterweelverbinding aanvalt, bedoel je toch? |
Citaat:
|
Citaat:
*stilte* Ah neen, dat doen NVA'ertjes. Sorry. |
@Pericles: u schrijft dat u straks nog op NVA gaat stemmen ipv het VB. Wel dat is nu juist hetgene ik mee begonnen ben. In weze ben ik VB maar ik stelde vast dat men maar eventjes in het begin heeft schrik gehad van het VB maar die schrik is al jaren weg. Ondertussen is er een mastodont van een nieuwe Vlaamse partij met percentages nog hoger dan het VB waarvoor men siddert en beeft. Als het dus niet kan met het VB dan proberen we het maar via NVA, en zo zijn er meer en meer. Beste Pericles, ik roep u op om komende verkiezingen uw stem aan NVA te geven en zodoende proberen een bres te slaan in het front van linkiewinkies en traditio's die alleen zichzelf het zonlicht gunnen. Indien daarna, als ze mee zouden besturen niet voldoen kunnen we ze nog dumpen de volgende verkiezingen en terugkeren naar de oude stal. Doen Pericles!!!!!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Een VB-stem is op 25 mei een nutteloze stem. Een N-A stem is op 25 mei een nuttige stem. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
:twisted: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Dat elke N-VAer op zijn bek gaat in een debat met Maggie De Block is heel normaal. MDB voert het N-VA programma rond asielbeleid uit en kan eigenlijk zonder enige problemen van O-VLD overstappen naar de N-VA. Want die loopt rond het communautaire vaak naast haar schoenen binnen de O-BLD. Zet MDB op volksgezondheid en ze maakt binnen de kortste keren komaf met de Waalse verpilzucht binnen volksgezondheid. Zet haar op het departement arbeid en economie en ze schaft de werkloosheiduitkeringen volledig af. Maar verder is er geen enkele politicus die er in slaagt om de N-VA van antwoord te dienen, zonder de PS te loven. Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:23. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be