Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Forummer van de week (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=169)
-   -   Djimi is de vierendertigste forummer van de week (https://forum.politics.be/showthread.php?t=100204)

Pluche 2 januari 2008 09:29

Djimi is de vierendertigste forummer van de week
 
Het is weer woensdag, tijd voor een nieuwe forummer van de week, de gelukkige is Djimi

Djimi beschrijft zichzelf als volgt:

Ik ben 45 jaar geleden geboren in West-Vlaanderen, waar ik de eerste helft van mijn leven ook heb doorgebracht.

Toen ik klein was hield ik van boeken, en van school, en ik haalde zonder veel problemen ook mooie resultaten. Ik was een echt 'zonnetje', maar dat leidde er ook toe dat ik vaak gezelschap kreeg van figuren die ik liever niet had leren kennen. Omdat ik ook een erg 'dromerig' type was, had ik maar weinig vriendjes.
Ik was graag thuis bezig (met een boek), maar hield er ook van in de weiden en bossen rond te zwerven.
Mijn favoriete plekje was bij mijn bomma op de 'boerderij' (zo'n typisch Westvlaams keuterboerderijtje, twee koeien en tien kippen, een 'lochtink' en een kleine boomgaard).

Toen ik 'naar het college' ging, begon ik de school te haten, en mijn resultaten doken naar beneden.
Ik denk dat mijn jeugdjaren niet bepaald gelukkig waren. Ik herinner mij vele slapeloze nachten en een dik pak dagboeken die ik ooit in een vlaag van woede heb vernietigd.

Ik heb veel later pas begrepen dat ik behoorlijk begaafd, erg 'gevoelig' en bovendien 'manisch-depressief' was, wat helpt verklaren waarom ik het niet gemakkelijk had/heb om 'mijn draai' te vinden.

Na enkele jaren studie aan de universiteit van Gent (die ik zonder resultaat heb moeten beëïndigen) ben ik begonnen aan een '12 ambachten 13 ongelukken' carrière, die ik tenslotte voor een tweede cyclus hoger onderwijs inwisselde. Dit keer had ik meer geluk, en ik behaalde wèl een diploma.
Met dat diploma kon ik al wat interessantere jobs (interims) krijgen, en mijn huidige job (leraar Nederlands) heb ik onrechtstreeks eveneens aan dat diploma te danken.

Ondertussen ben ik, na een langdurige relatie zonder kinderen, alweer een aantal jaar alleen.
Ik hoop dat ik ooit nog eens 'een nieuw lief' vind, en dat er dan ook kinderen van komen.

Waar ik het liefste van alles mee bezig ben, en waar ik zo goed als al mijn 'vrije' tijd aan opoffer, is muziek. Ik probeer gitaar te studeren (en ken al wat akkoorden, maar nog niet genoeg), ik speel ook graag met mondharpen, trommels, synthesizers, ... (alles wat lawaai maakt, eigenlijk).

Ik luister ook erg veel naar muziek, en koop regelmatig (één keer per maand) een CD.


Op politics.be zal ik wellicht eerder 'links' worden genoemd, en ik leg me daar verder gewoon bij neer. Ik geef niet erg om het etiketje.

Ik heb tot nu toe eigenlijk altijd al 'groen' gestemd, en ik denk er over na of ik niet gewoon lid zou worden van een 'groene' partij.
Ik zie voor het ogenblik geen andere mogelijkheid.

Voor de rest :

'vragen staat vrij'

djimi >>>

Pluche 2 januari 2008 09:29

De traditionele openingsvraag: Hoeveel keer per maand eet jij frieten en wat is je lievelingssaus?

duveltje382 2 januari 2008 13:38

Waarom stemt iemand nu op Groen!

duveltje382 2 januari 2008 13:39

Wat vind U van het Homohuwelijk,en waarom vind U dat?

duveltje382 2 januari 2008 13:41

euthanasie kan dat volgens U,en waarom,is het nu goed geregeld,kunnen mensen nu zelf kiezen voor de dood?

djimi 2 januari 2008 14:56

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pluche (Bericht 3183564)
De traditionele openingsvraag: Hoeveel keer per maand eet jij frieten en wat is je lievelingssaus?

Tegenwoordig eet ik ongeveer vier keer per jaar frieten, en dan komt er meestal zigeunersaus op, of als dat niet voorradig is, ketchup.

djimi 2 januari 2008 15:04

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382 (Bericht 3183749)
Waarom stemt iemand nu op Groen!

Voor mij is dat nog steeds de enige partij waarvan ik het met de meeste programmapunten min of meer eens kan zijn, en bovendien staan ze toch wel voor een �*ndere benadering van de politiek.

Als ik lid zou worden zou ik me inzetten voor :

- de afschaffing van het elektronisch stemsysteem (wegens ondemokratisch, véél te duur, en bovendien ook niet erg ecologisch verantwoord)

- de invoering van het BROV (omdat ik 'basisdemocratie' erg genegen ben)

- bevordering van een �*ndere mobiliteit (o.a. omdat ik het waanzinnig vind hoe de aardolievoorraden verspild worden)

- bevordering van een duurzame economie

- leefbaarder maken van de stad èn het platteland

- 'zachte' waarden

- ...


Ik stèm 'groen' omdat ik in bepaalde politici (en die komen toevallig nog steeds voor 'Groen!' op) wèl vertrouwen heb.

Kortaf 2 januari 2008 15:07

Dag Djimi,

Wat betekent "België" voor u?

Dronkoers 2 januari 2008 15:11

Ben je een aangenaam cafémakker?

djimi 2 januari 2008 15:11

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382 (Bericht 3183750)
Wat vind U van het Homohuwelijk,en waarom vind U dat?

Ik ben maar wat blij dat er eindelijk in een paar landen stappen worden gezet om mijn homofiele medemens op dat vlak gelijke rechten te geven.

Zèlf ben ik géén holebi, maar ik zie niet in hoe ik het zou kunnen rechtvaardigen dat ik anderen zou ontzeggen wat ik voor mezelf vurig wens, namelijk een wettelijk erkend en beschermd huwelijk.


Zolang het maar geen 'gedwongen huwelijken' zijn !

Dronkoers 2 januari 2008 15:11

Wat bestel je meestal aan een toog/bar?

Dronkoers 2 januari 2008 15:12

Als leraar Nederlands... Kunt u zich ergeren aan dt-fouten hier?

Dronkoers 2 januari 2008 15:15

Dit is natuurlijk een must:

Wat is je favoriet in de tettendraad?

Aangezien gij de opstarter zijt, moet dit toch van de eerste dag gevolgd hebben :-P

djimi 2 januari 2008 15:15

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382 (Bericht 3183752)
euthanasie kan dat volgens U,en waarom,is het nu goed geregeld,kunnen mensen nu zelf kiezen voor de dood?

'Euthanasie' kan volgens mij zeker.

Ik heb gezien hoe mijn beide grootmoeders na veel onnodig lijden eindelijk de geest 'mochten' geven, en ik wil alleszins niet dat ikzelf een gelijkaardige behandeling zou ondergaan.

Ik weet niet of het nu 'goed geregeld' is (ik hoop alleszins van wel), maar ik vind hoe dan ook dat mensen die uitdrukkelijk te kennen geven dat het voor hen nu echt wel welletjes is geweest, ook het recht moeten hebben zèlf voor een menswaardige dood te kiezen.

Dronkoers 2 januari 2008 15:19

Gebruik je zeep of olie of gel? (bad/douche)

Dronkoers 2 januari 2008 15:19

Hoeveel keer neem je een douche/bad per week?

Dronkoers 2 januari 2008 15:20

Vind je ook niet dat dat manneke in uw avatar een klein piemeltje heeft?

Derk de Tweede 2 januari 2008 15:24

Waar val jij op qua vrouwen?
Uiterlijk, innerlijk of beiden?

djimi 2 januari 2008 15:24

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Kortaf (Bericht 3183965)
Dag Djimi,

Wat betekent "België" voor u?

In het kort :

"België" is het land waar ik werd geboren, waar ik opgroeide, leerde lezen en schrijven, waar de meeste van mijn vrienden en vriendinnen wonen, waar ik mijn job heb, ...

Het is een 'object' van liefde (toch wel wat, ja) en haat (sterk woord voor een gevoel van ontevredenheid met alles wat er verkeerd loopt).

Het is anderzijds ook maar 'een land', en als dusdanig moet het voor mij niet 'eeuwig' blijven bestaan, aangezien ik uiteindelijk toch, op één of andere manier, het liefst een ééngemaakte wereld tot stand zou willen helpen brengen.

Een eerste stap in die richting is voor mij het ongedaan maken van het separatisme van 1830, maar daar houdt het voor mij echt niet op.

djimi 2 januari 2008 15:26

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183975)
Ben je een aangenaam cafémakker?

Ik weet het niet, eigenlijk.

Het zal vooral van het café en het gezelschap afhangen, denk ik.


Misschien vraag je dat beter aan mensen die al eens met mij op café waren ?

djimi 2 januari 2008 15:29

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183979)
Als leraar Nederlands... Kunt u zich ergeren aan dt-fouten hier?

:-)

Ik erger me niet alleen aan dt-fouten, hoor, maar ik moet toegeven dat ik hier op het forum toch ook al een paar ferme kemels heb geschoten.


Ik hou wel van mensen die hun taal en stijl verzorgen, maar natuurlijk heeft niet iedereen daar tijd, zin, energie of de nodige kennis voor.


Ge leert er mee leven, hé.

djimi 2 januari 2008 15:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183977)
Wat bestel je meestal aan een toog/bar?

Meestal spuitwater, al of niet met een koffie.


En als ik er zin in heb, zou ik wel eens een Orval, een Trappist, of een Guinness durven bestellen.

djimi 2 januari 2008 15:41

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183989)
Dit is natuurlijk een must:

Wat is je favoriet in de tettendraad?

Aangezien gij de opstarter zijt, moet dit toch van de eerste dag gevolgd hebben :-P

In bericht nummer 1 van die draad staat toch dat ik die speciaal voor Djiezes opgestart heb, hoor.

Ik ga af en toe wel eens kijken wie wat post, en waarom, maar ik besteed er verder niet echt veel aandacht aan.

Ik heb er nu net nog eens snel naar gekeken, en ik zou zeggen dat bericht #3 (van Monocle) en bericht #1338 (van jou) wel mijn goedkeuring kunnen wegdragen ;-).

djimi 2 januari 2008 15:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183993)
Gebruik je zeep of olie of gel? (bad/douche)

Nu eens zeep, dan weer gel, en af en toe ook olie.

djimi 2 januari 2008 15:47

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183994)
Hoeveel keer neem je een douche/bad per week?

3 keer per maand.

Ik was me meestal aan de lavabo, of rechtopstaand in een waskom, met koud water.

Ik zou eigenlijk mijn boiler moeten laten ontkalken (er komt sinds een paar maanden geen warm water meer uit), maar ik vergeet dat telkens, en ondertussen ben ik dat koud water al zodanig gewoon dat het me eigenlijk niet meer zo kan schelen.

Maar een van mijn goede voornemens voor dit jaar is toch dat ontkalken, voor het comfort van mijn gasten.

djimi 2 januari 2008 15:49

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3183996)
Vind je ook niet dat dat manneke in uw avatar een klein piemeltje heeft?

Erg klein, maar dat lijkt hèm toch niet te storen.

djimi 2 januari 2008 15:54

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 3184002)
Waar val jij op qua vrouwen?
Uiterlijk, innerlijk of beiden?

Op het eerste zicht : uiterlijk, uiteraard.

Maar ze mogen nog zo schoon zijn als ze willen, als er niks in zit, of niks uit komt, dan mogen ze het wel vergeten.


Ik hou het meest van sterke, zelfbewuste, intelligente en eerlijke vrouwen met veel gevoel voor humor, die niet gebukt gaan onder 'eeuwenlange onderdrukking door dè mannen' en dan ook geen misplaatste wraakgevoelens koesteren.

Kortaf 2 januari 2008 15:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door djimi (Bericht 3184006)
Misschien vraag je dat beter aan mensen die al eens met mij op café waren ?

Dat valt dik mee, als je het mij vraagt. :-)

djimi 2 januari 2008 16:00

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Kortaf (Bericht 3184066)
Dat valt dik mee, als je het mji vraagt. :-)

Dank je voor het compliment.

Misschien moest ik maar es wat vaker op café gaan, dan?

Kortaf 2 januari 2008 16:05

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door djimi (Bericht 3184078)
Misschien moest ik maar es wat vaker op café gaan, dan?

Dat noemt men Socratisch leren... :-)

Dronkoers 2 januari 2008 16:06

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door djimi (Bericht 3184037)
In bericht nummer 1 van die draad staat toch dat ik die speciaal voor Djiezes opgestart heb, hoor.

Ik ga af en toe wel eens kijken wie wat post, en waarom, maar ik besteed er verder niet echt veel aandacht aan.

Ik heb er nu net nog eens snel naar gekeken, en ik zou zeggen dat bericht #3 (van Monocle) en bericht #1338 (van jou) wel mijn goedkeuring kunnen wegdragen ;-).

'k wou er nog bijzetten om een link te geven, maar dacht dat je het zo ook wel zou doen... maar ik zal zelf eens gaan kijken ;-)

Welke vorm van sex zou je nooit bedrijven?

Dronkoers 2 januari 2008 16:08

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door djimi (Bericht 3184044)
Nu eens zeep, dan weer gel, en af en toe ook olie.


Staat daar een vast schema op?

Dronkoers 2 januari 2008 16:09

Post je veel buiten k&k?

djimi 2 januari 2008 16:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3184087)
'k wou er nog bijzetten om een link te geven, maar dacht dat je het zo ook wel zou doen... maar ik zal zelf eens gaan kijken ;-)

Welke vorm van sex zou je nooit bedrijven?

Euh, nogal veel vormen, eigenlijk.


Pedoseksualiteit staat alleszins bovenaan, 'verkrachten' komt gegarandeerd op de tweede plaats, een 'dark room' krijg je mij voor geen geld ter wereld in, SM kan me ook niet echt bekoren, anale seks vind ik ook niet bepaald 'lekker', 'brutale beestige seks' is ook niet echt my cup of tea, ...


Waar ik wèl van hou is urenlang verwennen, liefst beginnend in een lekker warm bad of onder de douche, en dan gebruik ik graag �*lles wat mij ter beschikking staat om het mijn partner zo aangenaam mogelijk te maken.

En er mag gerust al eens gelachen worden ook.

Het kan dus speels, maar het moet vooral heel liefdevol.

djimi 2 januari 2008 16:17

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Kortaf (Bericht 3184085)
Dat noemt men Socratisch leren... :-)

:-)

:thumbsup:

djimi 2 januari 2008 16:18

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3184090)
Staat daar een vast schema op?

Niet echt, nee. Het hangt af van wat het dichtst bij de hand ligt, en soms ook wel van hoe ik wil ruiken achteraf.

djimi 2 januari 2008 16:21

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Dronkoers (Bericht 3184091)
Post je veel buiten k&k?

Minder dan sommigen, maar toch wel af en toe.

Ik heb daar niet altijd echt de tijd voor, en soms moet ik me zelfs dwingen om niet te beginnen posten, omdat er dringend iets anders moet worden gedaan (werken, eten, slapen, muziek, ...).

Pantoffeldiertje 2 januari 2008 19:24

Stel, je bent getrouwd. Je vrouw raakt zwanger. Bij de geboorte treden er complicaties op.
Le docteur kan wel iets doen om het kind te redden, maar dan is er een enorme kans dat de mama sterft. Of het kind wordt dood geboren.

Je moet kiezen tussen je vrouw en je kind dus. Wie kies je?

Pantoffeldiertje 2 januari 2008 19:52

Heb je huisdieren?

djimi 2 januari 2008 19:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pantoffeldiertje (Bericht 3184379)
Stel, je bent getrouwd. Je vrouw raakt zwanger. Bij de geboorte treden er complicaties op.
Le docteur kan wel iets doen om het kind te redden, maar dan is er een enorme kans dat de mama sterft. Of het kind wordt dood geboren.

Je moet kiezen tussen je vrouw en je kind dus. Wie kies je?

Ik zou kiezen voor mijn vrouw. Met h�*�*r heb ik een band, met h�*�*r ben ik getrouwd.

En hopelijk komt er een tweede kans op een gezond kind zonder dat ik mijn vrouw verlies.


Ik zou het mijn kind niet willen aandoen met mij alléén, of met een stiefmoeder door het leven te moeten.
En het zou wellicht nog erger zijn dat het op een of ander ogenblik, door een onoplettendheid, of in een vlaag van woede, of via via (roddels of zo) te weten komt dat het zèlf in leven bleef omdat zijn/haar mama opgeofferd werd.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:24.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be