![]() |
Politieke kleur van kranten
Ik weet dat de meeste kranten daar zijn van afgestapt, maar wat denken jullie? Ik heb een abonnement van De Tijd en ik merk toch dat de krant nog al de neiging heeft standpunten in te nemen die vooral neigen naar N-VA en VLD.
|
Ik lees geen kranten. Voor een portie desinformatie kijk ik wel naar het journaal, dat is goedkoper.
|
Kranten hebben geen kleur meer. Journalisten en commentatoren soms wel. Maar een groot deel ook niet meer en die gaan gewoon met de stroom mee. Die sturen evenzeer de publieke opinie als dat ze er zelf door gestuurd worden.
|
Citaat:
Dude, serieus? Lees één keer de Morgen en je weet wat voor een gazet dat is. |
Citaat:
|
De Morgen Vlaams-Nationalistisch?
:rofl: en ik ben sinterklaas :rofl: |
Citaat:
maar als ge toch Sinterklaas bent, ik wil een nieuwe SUV :-P |
Ze draaien nochtans niet mee met de 'Vlaams-nationalistische' wind. Integendeel.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Dat we zijn woorden dan ook nog als de grote waarheid moeten beschouwen, gaat er flink stuk over. Volgens de redactie van ons aller VRT heeft laatstgenoemde de wijsheid in pacht. Komaan...of zie je in Desmet een VB'er ? |
En waaruit blijkt precies dat de morgen links is?
|
Citaat:
Humo is waarschijnlijk ook het clubblad van extreem rechts. Indien u niet 'weet' dat De Morgen links is, leest u die krant niet. Ik lees hem af en toe, als ik hem gratis in handen krijg. |
Vertel me dan eens concreet wat er links is aan de morgen.
Of is alles wat niet extreem rechts is voor u meteen links? |
Citaat:
|
Veel Vlaams-nationalistische propaganda is er ook nog niet verschenen eh.
|
In Nederland worden alle linkse/politiekcorrecte kranten 'kwaliteitskranten' genoemd. Zij overheersen de krantenmarkt. Alleen de Telegraaf is rechts, maar die wordt door de rest neergezet als 'populistisch'. Bestaat er in België ook een dergelijke scheiding der geesten?
|
Citaat:
|
De morgen is rood.
|
Hoezo?
|
Citaat:
(DM leeft nog altijd van subsidies, zij het verdokener dan vroeger.) |
Citaat:
Gennez en de morgen zijn daar een schoolvoorbeelden van. |
Bij mijn kapper ligt hij tussen Dag Allemaal en Story.
|
Tijd voor een een Vlaamse volkskrant
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En dan is het natuurlijk makkelijk om meer haat-artikels over N-VA of VB of alles wat Vlaams is te plaatsen, dan eerder te kijken naar waar de mensen wel onder lijden... hun pensioencentjes zijn gedegradeerd, ze krijgen niets meer qua rente op hun spaarrekening (de inflatie heeft dat zo ingehaald), hun koopkracht daalt, ze krijgen collectieve ontslagen te verwerken, ... Maar neen... Belangrijker is dat er wordt gelachen met Marie-Rose Morel (want haar kanker is toch maar toneel en een media-show, nietwaar), het te hebben over "jongeren" terwijl we goed weten dat er niet snel een autochtoon iemand vermoordt voor een mp3 speler van 50 euro, misplaatste massa-regularisatie terwijl je niet kan dweilen met de kraan open, een in Wallonië steeds populairder wordende zatlap die met zijn groen boekje (het zal alvast niet het Nederlandstalig Groene Boekje zijn) staat te zwijmelen terwijl hij het heeft over één der grootste hangijzers voor de toekomst, namelijk de betaalbaarheid van de pensioenen en nog belangrijker is wat kopstukken van de sociale partners die allen meer verdienen per maand dan u en ik op een jaar staan te roepen op een betoging voor meer geld zonder enige duiding over het feit dat er net efficiënt moet worden omgesprongen met het geld en niet de hoogste belastingsdruk in de hele wereld nog verhogen. Nochtans zijn dat die dingen die de mensen belangrijk vinden. Gek, he? Maar de mensen van media als De Morgen zullen op het einde van de maand geen boterham met choco moeten eten in hun op het zuiden gerichte veranda. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:25. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be