Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Ik mis KAFKA (https://forum.politics.be/showthread.php?t=100503)

brother paul 9 januari 2008 12:54

Ik mis KAFKA
 
als er één ding verdienstlijk was aan paars, wat toch hun kafka project

Nu vroeg ik mij af, gezien ik daar niets over lees in de zetels en postjesverdeling, veronderstel ik dat dit kabinet met een stille trom begraven wordt.

Nochthans heb ik recent bvb een pak klachten over de werking van de Post.

Ik kan bvb niet begrijpen dat een echtgenoot het aangetekend schrijven van haar man niet kan afhalen ?
Ik kan ook niet begrijpen dat bvb een echtgenote bvb een mandaat kan innen als hij in het bezit is van mijn paspoort
Ik kan ook niet begrijpen dat het gemakklijker is voor belgen om geld te storten via Western Union naar afrika, dan het gemakkelijk is om geld te ontvangen.
Ik kan ook niet begrijpen als een poststuk met kilopost verloren gaat, dat ze durven antwoorden dat ze niet weten waar dat pakket naar toe is ?
Als je een poststuk in de brievenbus dropt, waarom de pakjes niet toekomen.
Als je 5voor12 met 30 pakjes voor de balie staat, de postbeampte duidelijk begint te zuchten en aan mijn personeel hun beklag doen dat zij om 12u willen stoppen en dat ze overuren gaan moeten kloppen
Als de regels van de post zogezegd europese maten opleggen van brievenbussen, waarom ze dan pakjes die 0.5mm tedik zijn , maar wel perfect in elke brievenbus passeren beoordelen als te dik
Als de regels van de post elke A4 verzending beoordelen als een groot pakje, dat je dus geen enveloppen meer met zijdelingse tips moogt hebben, maar liefst dus die enveloppen uit plastiek die precies die samenpersvoegen niet hebben. Bovendien begrijp ik zelfs niet waarom die voegen uberhoupt ergens kunnen haperen, want ze kunnen in alle richtingen meeplooien.

Dus collega's, ik zou graag eens een website starten type www.depostsucks.be
heeft iemand goesting om rond dat thema te werken ?

mvg
BP

lombas 9 januari 2008 14:27

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door brother paul (Bericht 3197744)
Ik kan bvb niet begrijpen dat een echtgenoot het aangetekend schrijven van haar man niet kan afhalen ?

Ik wel.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:14.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be