Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Algemeen (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Corelio biedt nieuws-portaal - www.24.be (https://forum.politics.be/showthread.php?t=100828)

Rudy 17 januari 2008 01:01

Corelio biedt nieuws-portaal - www.24.be
 
Corelio biedt nieuws-portaal

www.24.be


(c) De Standaard 17/01/08


BRUSSEL - 24.be: dat is het adres van het nieuwsportaal dat door de mediagroep Corelio wordt opgezet.

Corelio, de uitgever van onder meer kranten De Standaard, Het Nieuwsblad, Het Volk en Vers l'Avenir, doet een belangrijke stap in een vernieuwde visie van de uitgever op online media.

Met 24.be biedt Corelio de gebruiker een nieuwsportaal met de beste nieuwsbronnen op een rijtje. Regionaal sportnieuws, het weer, het laatste nieuws over de Amerikaanse verkiezingen, gezondheidstips: de lezer krijgt het allemaal.

Wie zich aanmeldt met een e-mailadres en een eigen paswoord, krijgt via het nieuwsportaal een hele boel computeraanpassingen. Zo kan de gebruiker e-mails consulteren, zijn agenda bijhouden, een adressenboek samenstellen en zijn eigen nieuwsinteresse opgeven. Ook het aanbod van 'Spotter' kunt u er op een gemakkelijke manier consulteren.

Voorts vindt u op de site bijvoorbeeld het aanbod van gezondheid.be, jobspotter.be en gamespot.be. Via het nieuwsportaal komt u meteen ook in het netwerk vanandere buitenlandse nieuwsportalen. De sites van BBC News, The Guardian, Le Monde, de Volkskrant en vele andere zijn meteen bereikbaar.

Voor de site 24.be werkt Corelio samen met het Franse internetbedrijf Netvibes .com, een pionier op het vlak van zogeheten gepersonaliseerde diensten. Het bedrijf zorgt voor een selectie van duizenden betrouwbare gegevensbanken en archieven.

Het nieuwe initiatief betekent geenszins dat de bestaande sites van bijvoorbeeld De Standaard minder belangrijk worden voor Corelio. 'Integendeel', zegt e-media manager Johan Mortelmans.

'Met bijvoorbeeld Standaard.be en Nieuwsblad.be heeft Corelio sterke nieuwsmerken. Alleen zien we dat er ook succesvolle nieuwssites opstaan die louter andere nieuwssites samenbrengen. Ook daar wil Corelio een belangrijke rol spelen. Vandaar 24.be.' (bbd, jolo)


www.24.be

Rudy 17 januari 2008 01:02

Lijkt mij op het eerste zicht een mooi en interessant initiatief. Graag jullie mening.

Johan217 17 januari 2008 12:35

Een stuk overzichtelijker dan de vernieuwde VRT site (vrtnieuws.net bestaat trouwens niet meer, en je wordt ook niet meer omgeleid) :-D

Beetje traag, dat wel.

Heftruck 17 januari 2008 12:45

Rommel.

Jazeker 17 januari 2008 16:05

Waarom zou ik mijn mail op 24.be willen lezen?

Zwartengeel 17 januari 2008 17:35

Is er al een reactie van Jack Bauer gekomen?

ZERO 17 januari 2008 18:05

Ik heb op mijn computer al een RSS-lezer en een mail-client dus waarom zou ik zo'n commerciële rommelsite gebruiken?

Metternich 17 januari 2008 19:00

Amai, dat is geen halve kopie van Blackboard ofwat? 8O

*Niels* 18 januari 2008 18:32

Ik vind het niet echt overzichtelijk en zeker niet handig om te gebruiken. Ik gebruik nog liever de site van één bepaalde krant dan op zoiets onpraktisch te moeten zoeken.
Ik vind het helemaal niet beter overzichtelijk dan www.deredactie.be!!! Maar deredactie.be is ook sterk achteruit gegaan. Nu bezoek ik deze niet meer want de site laat mijn webbrowser tilt slaan...

Leo 9 februari 2008 08:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Rudy (Bericht 3213174)
Lijkt mij op het eerste zicht een mooi en interessant initiatief. Graag jullie mening.

Ik volg krantenkoppen.be en kranten.com. Daar heb ik al werk genoeg mee en vermoedelijk minder indoktrinatie. Ik zeg wel: vermoedelijk.

the outlaw torn 9 februari 2008 17:09

ik ben tevreden met dit hier :

http://www.krantenkoppen.be/


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:25.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be