Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   the Piano ontsnapt aan een gewisse dood (https://forum.politics.be/showthread.php?t=100867)

PAJOT 17 januari 2008 18:52

the Piano ontsnapt aan een gewisse dood
 
De kater Tsiko redde dinsdag zijn baasjes én de bovenbuurvrouw van een gewisse dood. De kat reageerde op de hoge concentratie koolstofmonoxide in het appartement aan de Simonsstraat in Antwerpen.

Terwijl baasje Hugo in de zetel wegzakte, danste Tsiko als een gek op zijn schoot. Dankzij twee uur in de decompressiekamer van de spoeddienst is de koolstofmonoxide - die de zuurstof in het bloed verdrijft - uit het lichaam van Hugo Van Minnebruggen (55) en zijn vrouw Marina (49) verdwenen. Ze zijn sinds donderdagmiddag weer thuis.

Hun kat Tsiko - acht jaar geleden van de straat geplukt - zijn ze eeuwig dankbaar. “We waren bijna geschiedenis”, vertelt Hugo. “Ik zat voor tv toen ik mezelf voelde wegzakken in de zetel. Toen Tsiko op me sprong en begon te dansen, te krabben en te bijten als een gek, wist ik dat er iets niet klopte. Mijn vrouw was bij onze bovenbuurvrouw. Ik heb haar opgebeld en samen kwamen ze kijken wat er aan de hand was.”

Het drietal verwittigde de hulpdiensten. Met een ziekenwagen ging het in allerijl naar het Stuivenbe r g - z i e - kenhuis. Ondanks het feit dat de twee vrouwen slechts korte tijd in het appartement vertoefden, waren ze eveneens stevig bedwelmd geraakt. “Ik was er met een CO-waarde van 40 het ergst aan toe”, gaat Hugo verder. “Onderweg hebben de ambulanciers me moeten reanimeren.”

Tsiko werd voor de rit naar het ziekenhuis bij de buren afgezet en is springlevend. “Wat een beetje frisse lucht niet kan doen”, lacht Hugo. Toch kan het beestje door het gebrek aan een decompressiebehandeling later nog last krijgen van de vergiftiging. “In principe ben je met een beetje lucht meteen over het ergste heen, maar op lange termijn kunnen er neurologische afwijkingen optreden”, legt Karen Schoonheydt uit, als arts verbonden aan het Stuivenberg- en Erasmusziekenhuis en gespecialiseerd in intensieve zorgen.


http://www.gva.be/Antwerpen/2000/art...B-D0A155567433




Ik ga bijna nog geloven dat het inderdaad die kat was die dit forum altijd kwam verkloten. :lol:

AdrianHealey 17 januari 2008 18:53

Is dat het forumlid 'the piano'?

Savatage 17 januari 2008 19:07

Ik vermoed van wel.

Zeno! 17 januari 2008 19:35

LANG LEVE TSIKO! We hebben het hier vroeger nog over die kat gehad...

Alweer een bewijs: mensen met huisdieren leven langer. :thumbsup:

Dronkoers 17 januari 2008 19:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Zeno! (Bericht 3214248)
LANG LEVE TSIKO! We hebben het hier vroeger nog over die kat gehad...

Alweer een bewijs: mensen met huisdieren leven langer. :thumbsup:

Dus mensen met huisbeesten moeten meer tax betalen! :-P

Jazeker 17 januari 2008 20:17

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door AdrianHealey (Bericht 3214206)
Is dat het forumlid 'the piano'?

Yups en later als 'Abba Kovner'.

stab 17 januari 2008 20:21

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Jazeker (Bericht 3214314)
Yups en later als 'Abba Kovner'.

Ondanks een permanente ban , kan hij zich nog steeds inloggen.
Kijk maar naar het lijstje onderaan - op dit ogenblik.
Strange...

Jazeker 17 januari 2008 20:24

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door stab (Bericht 3214319)
Ondanks een permanente ban , kan hij zich nog steeds inloggen.
Kijk maar naar het lijstje onderaan - op dit ogenblik.
Strange...

Misschien kan je nog wel inloggen maar niet meer posten bij een ban? Ben zelf nooit geband geweest dus weet het niet.

on-topic: dit bewijst nog maar eens dat katten rulen :-D

stab 17 januari 2008 20:27

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Jazeker (Bericht 3214324)
Misschien kan je nog wel inloggen maar niet meer posten bij een ban? Ben zelf nooit geband geweest dus weet het niet.

on-topic: dit bewijst nog maar eens dat katten rulen :-D

Haha, hij is verschwunden.

PollyCorrect 17 januari 2008 20:38

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Jazeker (Bericht 3214324)
Misschien kan je nog wel inloggen maar niet meer posten bij een ban? Ben zelf nooit geband geweest dus weet het niet.

on-topic: dit bewijst nog maar eens dat katten rulen :-D

Katten roelen totaal!

Ik wil graag nog van die verhalen. Zoals een oude meneer in slaap toen zijn huis brandde, en een kat die een doek natmaakte en op de oude man trok?

Dronkoers 17 januari 2008 20:42

Als ge geen katten hebt, heb je tenminste tijd om te denken om uw kot eens te verluchten enzo... dus vele minder kans op COvergiftiging ;-)

Tavek 17 januari 2008 20:53

Katten hebben een behoorlijke intelligentie. Alleen tonen ze dat niet zo vaak, omdat ze geen volgzame en tamme beesten als honden zijn ;)

PollyCorrect 17 januari 2008 20:56

EN ze zijn heerlijk lui. Best levensgenieters. Maar als je zoiets leest dan denk je toch van hé - daar zit iets achter dat luie spinnende gedrag.

Kop/af 17 januari 2008 20:57

1 Bijlage(n)
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Tavek (Bericht 3214389)
Katten hebben een behoorlijke intelligentie. Alleen tonen ze dat niet zo vaak, omdat ze geen volgzame en tamme beesten als honden zijn ;)

en gij geloofd dat

Kortaf 17 januari 2008 21:00

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Savatage (Bericht 3214219)
Ik vermoed van wel.

Hugo Van Minnebruggen, woonachtig in het Statiekwartier te Antwerpen en buschauffeur van beroep, is The Piano. Dat is geen geheim, hij heeft het zelf tien jaar lang op usenet en op alle mogelijke fora neergeschreven. Hij heeft zelfs een paar jaar geleden nog een be.politics-reünie georganiseerd in een café in het Statiekwartier, waarvoor zijn nieuwe vrouw (een Georgische) lekkere hapjes gemaakt had.

Ik ben blij dat deze politieke tegenstander het er goed van afgebracht heeft.

PollyCorrect 17 januari 2008 21:06

Leuk dat ie gered is.

Dronkoers 17 januari 2008 21:07

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door PollyCorrect (Bericht 3214415)
Leuk dat ie gered is.

ThePiano, of die kat?

longhorn 17 januari 2008 21:56

Zijn loodgieter was waarschijnlijk een VB-er. Althans, dat zou de Piano-verklaring geweest zijn. Maar kom, toch een goed einde...

Mitgard 17 januari 2008 22:02

stond ook in belang van limburg.

Tsiko ownt!

en het VB is nog niet van hem af. 8-)


ik heb ook een kater, ik voel me nu 'n stuk veiliger.

Dronkoers 17 januari 2008 22:03

Mijn ramen staan 15 uur per dag open, ik moet me niet ongerust maken ;-)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:50.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be