Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Waar was dat goed voor??? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=102862)

stropkeuh 8 maart 2008 19:26

Waar was dat goed voor???
 
http://www.nieuwsblad.be/Article/Det...MF08032008_016

Vier doden bij ongeval in Leuven


LEUVEN - Bij de aanrijding op de Waversebaan in Heverlee tussen een Polo en een pick-uptruck zijn zaterdagmiddag een vrouw en drie kinderen om het leven gekomen, en niet een man en drie kinderen, zoals eerst was gemeld. Dat meldt het Leuvense parket.

Het lichaam van het volwassen slachtoffer kon pas herkend worden nadat het uit het wrak was bevrijd. De oorzaak van het ongeval zou bij de bestuurder van de pick-uptruck liggen, aldus nog het parket.

Volgens de getuigenverklaringen en de eerste vaststellingen van de verkeersdeskundige zou de pick-uptruck aan een onaangepaste snelheid uit de Herendreef zijn komen aanrijden en zou hij niet gestopt zijn alvorens de Waversebaan op te rijden. Nochtans staat daar een stopteken. De pick-up ramde daardoor de Volkswagen Polo in de flank.

Door de klap kwamen de vier inzittenden van de Polo om het leven. Het gaat dus om een vrouw en drie kinderen, maar de familieband tussen de vier is nog niet duidelijk.

De twee inzittenden van de pick-uptruck zijn overgebracht naar het ziekenhuis voor verzorging. Nadien zijn ze door de politie opgepakt met het oog op hun ondervraging. Daar moet onder meer uit blijken wie van de twee aan het stuur zat.

Het Leuvense parket heeft ondertussen ook een onderzoeksrechter gevorderd. De kans bestaat dus dat de bestuurder van de pick-up voorgeleid wordt met het oog op zijn aanhouding, maar die beslissing is nog niet gevallen.
avb (belga, vrt )

:twisted::evil:
Dit kunt ge bijna geen accident meer noemen, maar doodslag. En hoorde op Journaal dat het Roemenen waren. Waarom zo hard aan 80 km in een 30 km- zone en niet stoppen. Kennen ze geen verkeerregels of waren ze op de loop vanwege iets??
Gaan ze toch geen taakstraf geven zekers?? Ze hebben twee gezinnen in de vernieling gereden. :twisted:

proxy2222 9 maart 2008 00:05

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door stropkeuh (Bericht 3292582)
http://www.nieuwsblad.be/Article/Det...MF08032008_016

:twisted::evil:
Dit kunt ge bijna geen accident meer noemen, maar doodslag. En hoorde op Journaal dat het Roemenen waren. Waarom zo hard aan 80 km in een 30 km- zone en niet stoppen. Kennen ze geen verkeerregels of waren ze op de loop vanwege iets??
Gaan ze toch geen taakstraf geven zekers?? Ze hebben twee gezinnen in de vernieling gereden. :twisted:

Waarschijnlijk hadden ze net een inbraak gepleegd en wouden ze zich zo snel mogelijk uit de voeten maken.

Door het extreem-linkse beleid is Belgiƫ het paradijs voor dergelijk gespuis.

Savatage 9 maart 2008 01:53

Werkelijk een tragisch ongeval. Een vrouw en vier kleine kinderen. Die chauffeur die in fout was, had haast geen ergere slachtoffers kunnen maken.

Duvelke 9 maart 2008 06:04

shit happens.. :(

Patje48 9 maart 2008 17:20

Onder invloed van XTC......

stropkeuh 9 maart 2008 21:17

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Patje48 (Bericht 3293663)
Onder invloed van XTC......

Tja, :roll: ook een mogelijkheid.

PollyCorrect 9 maart 2008 21:21

Blah. Hoe vaak heb ik ze niet gezien, jointjes rollend/rokend achter het stuur, een hele bende in zo'n auto. En maar door de bochten gieren.

Vast ook van die club die zonder rij-examen een vals rijbewijs haalt door iemand anders hun identiteitskaart mee te geven, weet je nog?

stropkeuh 10 maart 2008 18:42

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door PollyCorrect (Bericht 3294072)
Blah. Hoe vaak heb ik ze niet gezien, jointjes rollend/rokend achter het stuur, een hele bende in zo'n auto. En maar door de bochten gieren.

Vast ook van die club die zonder rij-examen een vals rijbewijs haalt door iemand anders hun identiteitskaart mee te geven, weet je nog?


Ja en hier hebt ge de bevestiging van uw conclusie.:cry:

http://www.nieuwsblad.be/Article/Det...cleID=KV1P4BJ5

Kansloos tegen gedrogeerde doodrijder
Jonge Roemenen geven toe dat ze xtc hadden gebruikt

Heverlee - De chauffeur die zaterdag het dramatische ongeval in Heverlee veroorzaakte, was onder invloed van xtc. De 47-jarige bestuurster van de aangereden auto, haar 11-jarige dochtertje en de twee vriendinnetjes van het meisje - tweelingzusjes uit dezelfde klas - maakten geen schijn van kans.

De trieste tol van het zware ongeval dompelde de Leuvense deelgemeente Heverlee gisteren in een diepe rouw. Verschillende mensen kwamen bloemen leggen op de plaats van het drama. 'Als blijk van medeleven, maar ook als signaal dat iedereen maar beter eens stilstaat bij de manier waarop we ons soms als chauffeur gedragen', zegt een buurtbewoner. 'Liefste Madeline, Camila, Tosca en An: We zullen jullie missen, we zullen jullie nooit vergeten', had iemand op een kaartje geschreven.

Zaterdagmiddag negeerde een zware pick-up aan de Waversebaan een stopteken en raasde met hoge snelheid de weg over. De VW Polo bestuurd door An De Ruyck werd geramd. Het autootje werd tot schroot herleid en de vier inzittenden kwamen om het leven.

De Leuvense onderzoeksrechter hield zondagmiddag beide inzittenden van de pick-up aan, twee Roemenen van 18 en 20 jaar oud. 'Het blijft onduidelijk wie er op het moment van het ongeval achter het stuur van de wagen zat die ze van een kennis hadden geleend', aldus parketwoordvoerder Patrick Vits.

'Ook hun verklaringen over de omstandigheden van het ongeval lopen ver uiteen', aldus nog de Leuvense parketwoordvoerder. 'Bovendien is hun uitleg in schril contrast met de eerste bevindingen van het politieonderzoek.' Het tweetal gaf wel toe vrijdagavond xtc te hebben genomen. Ze waren op het moment van de botsing volgens het parket nog steeds onder invloed van de drugs.

De zware tol van het verkeersongeluk noopte de schooldirectie van de Klare Bron in Heverlee gisteren tot een crisisvergadering. De drie meisjes zaten er samen in het vijfde leerjaar, een klasje met een twintigtal leerlingen.

Zondagochtend was er al een eerste bijeenkomst voor de klasgenootjes van de verongelukte meisjes, hun lerares en de ouders van de kinderen. 'Het was nodig om de medeleerlingen en hun ouders bij elkaar te brengen. Onze school is een kleine leefgemeenschap. Ouders, kinderen en leerkrachten vormen een zeer hechte groep. Dit grijpt ons dan ook heel erg aan', aldus Katrien Houben, de voorzitster van de ouderraad van de school.

De ouders, leerkrachten en leerlingen krijgen de komende dagen ook psychologische bijstand van een crisisteam van het Centrum voor Leerlingenbegeleiding (CLB), net als de Leuvense agenten en brandweermannen die op het ongeval waren afgestuurd.

Buurtbewoners eisten gisteren een strenge bestraffing voor de chauffeur. 'Sluit die kerels op en geef ze een levenslang rijverbod', klinkt het vaak. Of die gevraagde strenge straffen er komen, zal nog moeten blijken. 'Volgens de letter van de wet riskeert de betrokken bestuurder een maximum celstraf van 5 jaar wegens onopzettelijke doding', legt de Dendermondse politierechter Peter D'Hondt uit. 'De passagier gaat in principe vrijuit, al kan hem wel een inbreuk op de drugswetgeving ten laste worden gelegd omdat hij xtc had gebruikt.' Of de chauffeur een levenslang rijverbod riskeert, hangt opnieuw van de beoordeling van de rechter af. 'Maar ik durf toch aannemen dat er weinig verzachtende omstandigheden kunnen worden ingeroepen', aldus nog D'Hondt.

Ook bij de lotgenotenvereniging Ouders van Verongelukte Kinderen (OVK) bestaat behoorlijk wat scepsis over een daadwerkelijke strenge bestraffing. 'Vanuit de praktijk weten we dat rechters zeer zelden die maximumstraf van 5 jaar uitspreken, ook wat betreft het opleggen van een jarenlang of zelfs levenslang rijverbod. Dat gebeurt echt maar heel zelden', aldus secretaris-generaal Francis Herbert.

'Rechters blijken bijzonder vatbaar voor het argument dat de dader zijn rijbewijs nodig heeft voor zijn beroep. Wel, in onze vereniging heb je een pak ouders die niet meer met de wagen rijden sinds hun kind is verongelukt, gewoon omdat ze dat niet meer aankunnen. Misschien moeten de politierechters dat gegeven ook eens wat vaker in overweging nemen.'

www.ovk.be



:evil: Het wordt tijd voor een totale oorlog aan drugsdealers en gebruikers int verkeer. Gene pardon meer.

BCD 10 maart 2008 18:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door proxy2222 (Bericht 3292874)
Waarschijnlijk hadden ze net een inbraak gepleegd en wouden ze zich zo snel mogelijk uit de voeten maken.

Door het extreem-linkse beleid is Belgiƫ het paradijs voor dergelijk gespuis.

Ja tuurlijk laten we allen op straat komen om de ministers van Binnenlandse zaken, federaal minister van mobiliteit, regionaal minister van mobiliteit op te hangen. Hun o zo slechte beleid is de rechtstreekse ooraak van dit collectief ontspoorde geweld. Revolutie! Revolutie!

Wat gebeurd is is verschrikkelijk, maar spijtig genoeg zal het nog gebeuren.
Je kan alles doen om dit te voorkomen maar volledig uitsluiten kan je nooit.

Bhairav 10 maart 2008 18:56

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door PollyCorrect (Bericht 3294072)
Blah. Hoe vaak heb ik ze niet gezien, jointjes rollend/rokend achter het stuur, een hele bende in zo'n auto. En maar door de bochten gieren.

Vast ook van die club die zonder rij-examen een vals rijbewijs haalt door iemand anders hun identiteitskaart mee te geven, weet je nog?

De maatschappij ontneemt ook al het avontuurlijke van de mensen. Dus wat wilde dat de jeugd doet? Naar jeugdbewegingen gaan?:roll:
Is natuurlijk geen goed idee om dat te doen, maar het is toch zo?

Marie van de koster 10 maart 2008 20:51

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bhairav (Bericht 3295303)
De maatschappij ontneemt ook al het avontuurlijke van de mensen. Dus wat wilde dat de jeugd doet? Naar jeugdbewegingen gaan?:roll:
Is natuurlijk geen goed idee om dat te doen, maar het is toch zo?

En wat is er verkeerd aan een jeugdbeweging? Daar wordt tenminste getracht om iet of wat avontuur in een gezonde omgeving te bezorgen aan de jeugd.
"Dus wat wilde dat de jeugd doet?" Komaan zeg, exctasy en hard rijden waar het niet mag zijn toegelaten uitlaatkleppen omdat de jeugd niet avontuurlijk genoeg mag zijn? De jeugd heeft tegenwoordig zoveel mogelijkheden, ze worden (jammer genoeg) ook nog rotverwend. De meesten gaan een paar keer per jaar op reis, dat was in mijn "avontuurlijke" jeugd helemaal ondenkbaar. Ze worden nauwelijks gecontroleerd, maar ze hebben niet genoeg "a v o n t u u r"?
Al eens aan gedacht dat die 3 kleine meisjes nooit een avontuur zullen beleven?
Dit is voor mij geen ongeluk, geen doodslag, dit is MOORD.

Online 10 maart 2008 22:12

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door stropkeuh (Bericht 3292582)
http://www.nieuwsblad.be/Article/Det...MF08032008_016

Vier doden bij ongeval in Leuven


LEUVEN - Bij de aanrijding op de Waversebaan in Heverlee tussen een Polo en een pick-uptruck zijn zaterdagmiddag een vrouw en drie kinderen om het leven gekomen, en niet een man en drie kinderen, zoals eerst was gemeld. Dat meldt het Leuvense parket.

Het lichaam van het volwassen slachtoffer kon pas herkend worden nadat het uit het wrak was bevrijd. De oorzaak van het ongeval zou bij de bestuurder van de pick-uptruck liggen, aldus nog het parket.

Volgens de getuigenverklaringen en de eerste vaststellingen van de verkeersdeskundige zou de pick-uptruck aan een onaangepaste snelheid uit de Herendreef zijn komen aanrijden en zou hij niet gestopt zijn alvorens de Waversebaan op te rijden. Nochtans staat daar een stopteken. De pick-up ramde daardoor de Volkswagen Polo in de flank.

Door de klap kwamen de vier inzittenden van de Polo om het leven. Het gaat dus om een vrouw en drie kinderen, maar de familieband tussen de vier is nog niet duidelijk.

De twee inzittenden van de pick-uptruck zijn overgebracht naar het ziekenhuis voor verzorging. Nadien zijn ze door de politie opgepakt met het oog op hun ondervraging. Daar moet onder meer uit blijken wie van de twee aan het stuur zat.

Het Leuvense parket heeft ondertussen ook een onderzoeksrechter gevorderd. De kans bestaat dus dat de bestuurder van de pick-up voorgeleid wordt met het oog op zijn aanhouding, maar die beslissing is nog niet gevallen.
avb (belga, vrt )

:twisted::evil:
Dit kunt ge bijna geen accident meer noemen, maar doodslag. En hoorde op Journaal dat het Roemenen waren. Waarom zo hard aan 80 km in een 30 km- zone en niet stoppen. Kennen ze geen verkeerregels of waren ze op de loop vanwege iets??
Gaan ze toch geen taakstraf geven zekers?? Ze hebben twee gezinnen in de vernieling gereden. :twisted:


De groene en progressieve partijen zijn hier uiteraard moreel verantwoordelijk voor. Zouden die groene drugspromotoren nog goed slapen?

Bhairav 11 maart 2008 04:53

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Marie van de koster (Bericht 3295575)
En wat is er verkeerd aan een jeugdbeweging? Daar wordt tenminste getracht om iet of wat avontuur in een gezonde omgeving te bezorgen aan de jeugd.
"Dus wat wilde dat de jeugd doet?" Komaan zeg, exctasy en hard rijden waar het niet mag zijn toegelaten uitlaatkleppen omdat de jeugd niet avontuurlijk genoeg mag zijn? De jeugd heeft tegenwoordig zoveel mogelijkheden, ze worden (jammer genoeg) ook nog rotverwend. De meesten gaan een paar keer per jaar op reis, dat was in mijn "avontuurlijke" jeugd helemaal ondenkbaar. Ze worden nauwelijks gecontroleerd, maar ze hebben niet genoeg "a v o n t u u r"?
Al eens aan gedacht dat die 3 kleine meisjes nooit een avontuur zullen beleven?
Dit is voor mij geen ongeluk, geen doodslag, dit is MOORD.

Voorspelbare emotionele reactie. Jeugdbewegingen mogen niks riskeren, dus dat avontuur is ver zoek.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:40.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be