![]() |
Stonhenge
Britse wetenschappers mogen eindelijk, voor het eerst sinds 50 jaar opgravingen doen aan het monolithisch monument. Benieuwd wat daar zal uitkomen.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/7322753.stm |
Citaat:
Stenen :| |
Zoveel commotie rond een paar stenen.
|
't zijn nochtans mooie stenen.
|
Is het jullie bekend dat er vlak bij Stonehenge een plek is die 'Casterley Hill' heet en dat sommigen beweren dat er een band is met de Vlaamse gemeente Kasterlee?
|
Citaat:
|
interessante link tss stonehenge en supernova's:
Citaat:
![]() en Citaat:
|
De aantrekkelijke architectuur van Stonehenge doet mij onweerstaanbaar denken aan een oergezellige door Voorouders ingerichte ontmoetingsplaats, feestterrein met barbecue-faciliteiten.
|
Citaat:
Iemand die hij kende zou hem ook verteld hebben (dit kon hij niet bewijzen) dat er ooit in een ver verleden, in Kasterlee (waar later de kerk van Kasterlee gebouwd is), een gelijkaardige constructie moet gestaan hebben als in Stonehenge. |
Citaat:
|
Citaat:
Misschien liggen er wel enkele oude vrienden van Johan De Rode Ridder. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Stonehenge is in feite een versteende graancirkel
|
Van http://nl.wikipedia.org/wiki/Stonehenge
Citaat:
|
Citaat:
Heb je uberhaubt al iets gelezen ivm plasmacosmologie? |
Citaat:
|
Citaat:
lees het artikel, dan moet je niet van die domme vragen stellen willem. |
Citaat:
:mrgreen: |
Citaat:
Best wel interessant - voor de fans. Terug naar Stonehenge. Is er ook maar ergens een schijn van een flardje bewijs voor je aanname ? Vooral de onderstaande quote vond ik wel grappig trouwens: Citaat:
Nou ja, in elk geval is het Stonehenge-theorie nr. 1648. Ik vraag me af wat 1649 zal zijn. |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:48. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be