Automated
'De Technologische ®evolutie van de 20ste eeuw heeft tot doel een volledig geautomatiseerde economie te installeren waardoor de totale samenleving zich volledig kan wijden aan de essentie van het leven zelf: het opvoeden van kinderen, sporten, reizen, geestelijke ontplooiing, ontspanning, sociaal leven, kunst, cultuur, creativiteit, muziek, ethische en morele waarden enz….
Het uitbuiten van mens door mens gehoord hiermede tot het verleden, de volledig geautomatiseerde economie staat nu ten dienste van de totale samenleving, onze voorbeeld modelsamenleving met gelijke rechten voor iedereen kan zich hier volledig ontplooien. Welke ideologie of levensbeschouwing de mens ook heeft, zolang het de samenleving maar voorwaarts brengt en dit in evenwicht met de natuur. Dit nieuwe denken bepaalt onze toekomst en zorgt voor een economische wereldstabiliteit, de kleur van de kat is van geen belang, zolang ze maar muizen vangt. De afbouw van een arbeidsintensieve economie is te vergelijken met de afbouw van de landbouw en de koolmijnen maar jammer genoeg heeft ons denken zich nog niet aangepast aan deze nieuwe en democratische maatschappijvorm.
We moeten ons geen illusies maken, het arbeidsintensieve industriële tijdperk is voorbij, het tijdperk van de arbeidsarme industrie is aangebroken.Onze huidige half geautomatiseerde economie is niet de waarheid in laatste instantie maar zij is de weg naar onze toekomstige volledig geautomatiseerde economie, in 2025 zal onze samenleving ongeveer zijn einddoel bereikt hebben, een verdere perfectionering van deze totale automatisering zal natuurlijk noodzakelijk zijn. Automatisering brengt in de eerste plaats dat fysische arbeid tot het verleden zal behoren, daarna zware psychische arbeid en tot slot alle arbeid. Tenminste, de perceptie die we hebben van arbeid zal zich laten vertalen naar een morele plicht jegens de maatschappij waarin we wensen te leven.
Tijdens de huidige overgang van half naar volledig geautomatiseerde economie moeten we er in de eerste plaats voor zorgen dat onze sociale vangnetten behouden blijven, na deze overgang zijn deze sociale vangnetten niet meer noodzakelijk vermits er een grondige herverdeling van de rijkdom in onze samenleving zal plaatsvinden. In de overgangsperiode naar de totaal geautomatiseerde economie zullen de oplossingen voor armoede en extreme privaat rijkdom moeten worden vastgelegd in onze grondwet. Door verenigde krachten van ondernemers, wetenschappers, machinebouwers, ingenieurs en arbeiders kan onze economie zich verder automatiseren en dit door onze creativiteit aan te wenden voor het grotere geheel.
De "huidige" volledig geautomatiseerde bedrijven stellen geen mensen te werk en maken ontzaglijke winsten, deze dienen meestal voor privé gebruik, deze winsten veroorzaken extreme privaat rijkdom en dit op zijn beurt veroorzaakt extreme armoede, de wet van oorzaak en gevolg. De zelfinbreng van de eigenaars, aandeelhouders en topmanagers van deze geautomatiseerde bedrijven is zeer gering en de beloning daarvoor te extreem groot, dit veroorzaakt een slechte verdeling van geld, rijkdom en grondstoffen in onze samenleving en destabiliseert onze economie. Deze economische dictators en despoten belasten daardoor onze samenleving en remmen ontwikkeling en beschaving af. Om dit extremisme te voorkomen moeten we onze basis wetgeving veranderen en aanpassen aan de moderne tijden.
Het is een feit dat we in deze overgangsperiode toch naar een andere soort oplossingen voor de werkloosheid, armoede en extreme privaat rijkdom zullen moeten zoeken, want een samenleving die steeds meer geautomatiseerd geraakt is als een machine die steeds meer werklozen en armoede produceert. De naam werkloosheid zal moeten verbannen worden uit ons denken, de huidige naam werklozen zal vervangen worden door de naam: "mensen die reeds de vruchten benutten van de resultaten van de volledig geautomatiseerde economie" woordelijk afgekort 'R.V.G.E mensen'. Na geruime tijd geniet uiteraard de totale samenleving van deze volledig geautomatiseerde economie.
Om te voorkomen dat in de nabije toekomst (vermoedelijk het jaar 2025) slechts 2% van onze samenleving beschikt over 95% van onze volledig geautomatiseerde economie, rijkdom, wetenschap en grondstoffen is het primordiaal onze wetten aan te passen om een losgeslagen en misbegrepen liberalisme te milderen. Een nieuw belastingssysteem en herverdeling van de rijkdom zal ervoor zorgen dat een economische wereldstabiliteit gegarandeerd wordt' (corse)
|