Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Speciaal voor Dronkoers: EU denkt aan alcoholvrije kroegen: (https://forum.politics.be/showthread.php?t=105153)

Derk de Tweede 29 april 2008 17:02

Speciaal voor Dronkoers: EU denkt aan alcoholvrije kroegen:
 
Na het meeroken gaat nu ook het meedrinken in de ban. Een nieuwe Europese campagne tegen alcoholmisbruik richt zich namelijk op de schade die alcoholinname toebrengt aan derden. Dit zogenoemde 'passief drinken' zou in de gehele Europese Unie zo'n 125 miljard euro aan gezondheidsschade opleveren.

Onder passieve drinkers vallen de slachtoffers van dronken criminelen en van dronken bestuurders in het verkeer, en kinderen van alcoholische ouders. De Wereld Gezondheids Organisatie WHO, waarbij bijna alle regeringen van de wereld zijn aangesloten, zal tijdens haar jaarvergadering van 19 tot 24 mei in Genève met een 'wereldwijde strategie' voor de aanpak van overmatig alcoholgerbruik komen.

http://www.drugsweb.nl/nieuws.asp?id=171

the_special_one 29 april 2008 17:03

als dat er komt start ik zelf een revolutie verdomme -_-

Derk de Tweede 29 april 2008 17:11

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door the_special_one (Bericht 3392784)
als dat er komt start ik zelf een revolutie verdomme -_-

Alle macht aan het volk!

the_special_one 29 april 2008 17:15

of gewoon geen macht? Is dat niet leuker? :)

Geert C 29 april 2008 17:24

Een campagne tegen alcoholmisbruik... lijkt me redelijk. Waar je dat van die alcoholvrije kroegen vandaan haalt is me een raadsel. :?

born2bewild 29 april 2008 17:26

wordt het stilaan geen tijd om heel die EU winkel eens uit te dunnen?

Dronkoers 29 april 2008 17:36

Ik lees gelukkig niks over alkoholvrije kroegen... maar voor alle zekerheid al wat militaire oorlogswapens in huis halen om de heren en dames te bezoeken als ze daar ooit hun poot onder zetten :twisted:

circe 29 april 2008 17:49

En in strijd tegen de opkomende obesitas pleiten ze voor voedselvrije restaurants... vanaf nu enkel nog water te verkrijgen, én uiteraard rookvrij. Let wel: je wordt wèl verplicht om het bestek te gebruiken bij het verorberen van het toegestane droge korstje brood.

In de supermarkten mag binnenkort enkel nog vers fruit en groenten worden aangeboden, die in een bruine zak moeten gestopt worden tijdens het vervoer en enkel thuis worden opgegeten, met de ramen dicht.

Derk de Tweede 29 april 2008 19:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Geert C (Bericht 3392831)
Een campagne tegen alcoholmisbruik... lijkt me redelijk. Waar je dat van die alcoholvrije kroegen vandaan haalt is me een raadsel. :?


We zijn in K & K, dus een beetje stangen mag best.

Dronkoers 29 april 2008 19:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 3393298)
We zijn in K & K, dus een beetje stangen mag best.

Niet met gevoelens spelen eh Derk :-(





;-)

Johan217 29 april 2008 20:54

Hoog tijd voor deze:

Een café zonder bier - Bobbejaan Schoepen

Een strand zonder water of land zonder grond
Dat is al even erg als een staart zonder hond
Maar je geld dat verdwijnt met je trouwe kassier
Dat is nog niet zo erg als een café zonder bier !
(...)
Ja, dit is een lied dat m'n leven vergalt
En ik weet ook nog niet of het u wel bevalt ?
Ik ben wel aan het zingen maar ik heb geen plezier
Ik vind dat toch zo triestig, een café zonder bier…

Burkide 29 april 2008 20:58

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door the_special_one (Bericht 3392818)
of gewoon geen macht? Is dat niet leuker? :)

Neen. Macht is de primaire voorwaarde voor emancipatie. Dus ik hoop dat je het me niet al te kwalijk neemt dat ik het niet zo heb met machteloosheid ;-)

toccata 29 april 2008 20:59

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door born2bewild (Bericht 3392836)
wordt het stilaan geen tijd om heel die EU winkel eens uit te dunnen?

neen


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:24.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be