Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Kamer blundert: mensenhandelaar wordt Belg (https://forum.politics.be/showthread.php?t=106962)

C uit W 4 juni 2008 09:35

Kamer blundert: mensenhandelaar wordt Belg
 
Kamer blundert: mensenhandelaar wordt Belg
Een Afghaan die eind mei door de rechtbank van Dendermonde veroordeeld werd voor mensenhandel, had een kleine maand eerder van het parlement toch de Belgische nationaliteit gekregen. De Kamer wist niet dat hij toen in voorhechtenis zat. (belga/vsv)


Serieus... :?

Herr Oberst 4 juni 2008 10:17

PERSMEDEDELING VLAAMS BELANG


Op 24 april stemden alle partijen in de Kamer - het Vlaams Belang uitgezonderd - voor de zoveelste massale naturalisatieronde (in totaal 5.337 Nouveaux Belges). Vandaag verneemt het Vlaams Belang dat bij die tot Belg genaturaliseerden een persoon van Afghaanse origine zit die sedert 4 oktober 2007 opgesloten is in de gevangenis van Dendermonde en een zware gevangenisstraf riskeert wegens mensenhandel.
Wie dacht dat men inzake de snel-Belg-wet het ergste had gezien, is er aan voor de moeite. Na de naturalisatie van Oostblok-maffiosi en islamitische terroristen, blijkt nu ook een persoon verdacht van mensensmokkel toch op de goedjonstigheid van de Belgische staat te kunnen rekenen.
Het Vlaams Belang eist dat onmiddellijk werk wordt gemaakt van een veel strengere nationaliteitswetgeving. CD&V-NVA en VLD hebben dat aan de kiezer beloofd, het wordt tijd dat ze hun woord gestand doen. Het Vlaams Belang heeft alleszins zijn eigen ‘wetsvoorstel tot invoering van een wetboek staatsburgerschap’ klaar.
Het Vlaams Belang eist verder dat de in april gestemde naturalisatiewet niet in het Staatsblad gepubliceerd wordt, tot volledige klaarheid wordt gegeven over deze zoveelste blunder.

Filip De Man
Jan Mortelmans

-=EXCALIBUR=- 4 juni 2008 10:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door C uit W (Bericht 3470967)
Kamer blundert: mensenhandelaar wordt Belg
Een Afghaan die eind mei door de rechtbank van Dendermonde veroordeeld werd voor mensenhandel, had een kleine maand eerder van het parlement toch de Belgische nationaliteit gekregen. De Kamer wist niet dat hij toen in voorhechtenis zat. (belga/vsv)


Serieus... :?

Nog een geluk dat de overheid z'n job goed doet. :lol:

the_dude 4 juni 2008 13:09

krijgt de kamer nu een grove fout aan hun broek en mogen wij een nieuwe kamer kiezen?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:05.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be