![]() |
Ik zit met een vraagje in mijne kop.Het is zo dat de VLD wilt dat mensen langer moeten werken omdat het anders niet te betalen is maar wat als we nu is ervoor zorgen dat mensen maar een maximum leeftijd mogen hebben.
Bv iedereen sterft op zijn 90. dan heb je geen oneerlijkheid meer op vlak van dat sommige mensen langer leven op de samenleving dan andere. Dan heb je alleen nog maar de mesne die te vroeg sterven. Het is maar een gedacht he ik ben noch tegenstander noch voorstander! maar het is zeker iets waardat over gepraat kan worden vind ik. Wat is jullie mening? |
En dan ga ik bij sommigen door voor een zot. :roll:
Wat rook of drink jij in het week-end? Straffe stuff hoor :!: :P :lol: |
Staafje, rood wit groen licht is een beetje gek, daarin heb je gelijk.
Maar geloof me vrij, hij bruist van de ideeen en ideeen daar bestaat geen maatstaf voor he. :P |
Het zou niet de eerste keer zijn dat iets met gekke ideeën begint en eindigt in pure waanzin.
Over leven en dood heeft de politiek niet te beslissen, enkel erin voorzien dat doodgaan op een humane manier kan gebeuren als de betrokkene dat zelf verkiest. Punt. Het zou toch te gek zijn dat iemand van 89 nog zal behandeld worden en iemand van een jaar ouder mag creperen? Lach er niet mee want er bestaan westerse landen waar ze niet zolang wachten om dit te doen! |
Mijn idee, inderdaad, de politiek hoeft er niet over te beslissen. Ze hebben op het vlak van leven en dood hun plicht gedaan. Euthanasie mag, abortus mag en voor de rest, laat de mensen vrij in wat ze doen en laten.
|
Wat een voorstel zeg. En als jij dan op je 90ste, terwijl je nog kerngezond bent, omgebracht wordt, wat zal je dan zeggen?
Wir haben es nicht gewusst? |
Citaat:
|
Het is duidelijk aan de avatar van Het Rood Wit Groen LICHT te zien: Fuck you.
Zegt genoeg. Ik zou zeggen, insgelijks. |
Volstrekte waanzin. Maar, wat heeft dat met internationale politiek te maken?
:splat: |
Ook daar hebben we het raden naar.
Het zal wel aan hem liggen zeker? |
Zoals ik gezegd heb ben ik zelf geen voorstander.
Het is maar een gedacht. En ik wou is polsen wat andere mensen hun idee over zo'n zaken waren. En ik kan mij eigenlijk terugvindne in het idee dat ge de mens vrijheid moet geven voor abortus en euthanasie maar hem niet kunt verplichten om te sterven. Ik kwam eigenlijk op dit idee door de VLD omdat zij het altijd zijn die aan geld denken en niet aan de mens. Want als ge het op economisch vlak bekijkt dan is dit zeer goe dte doen. En als je de wereld owat bekijkt wordt er nog maar weinig om mensenlevens gegeven. Ik zal mij naam toch effe moeten verdedigen want iedereen denkt nu dat ik ne gek ben om zoiets aftekomen. Ik ben wel ne Vrijzinnige humanist. En daar mag ik nu eenmaal vetrekken uit vrij onderzoek zonder dogmas en al het andere. En als je nu ne keer bepaalde ethieke uit je hoofd zet dan kun je zo'n idee bedneken en er is over nadenken. Maar bon ik hoop dat de dag dat er zoiets wordt voorgesteld door een politieker/dictator jullie ook te kunne zien op die betoging. |
ieder mens moet over zijn eigen leven of dood kunnen beslissen in de mate van het mogelijke, daarom dat ik ook voorstander was van het legaliseren van euthanasie. het probleem met het idee van het socialistish racing licht is dat ze daar ni zelf over mogen beslissen, wat in strijd is met de mensenrechten.
en btw, ken het licht ondertussen een bekke, heeft soms totaal geschifte ideeën die ge ni altijd te serieus moet nemen, maar soms wel intressant zijn om over te discussieren |
Op uw 90ste een spuitje... en dan? Soylent green?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:40. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be