![]() |
Corridor tussen Brussel en Wallonië op onderhandelingstafel
Citaat:
*knip* HLN Het is een schande dat er anno 2008 nog territoriale claims zijn in West-Europa ... De ligging van het Zoniënwoud: Citaat:
|
Als er geen corridor is, dan is het een enclave ? wat is danuwere
|
ik vind dat ze beter ineens twee luchthavens aanleggen.
Dan kunnen ze een luchtbrug creëren! wat bedoelen ze hiermee: Citaat:
|
Wat is het werkelijk nut van zo'n corridor vraag ik mij af? Volgens de walen was de reden eerst economisch net zoals de uitbreiding van Brussel, daar kun je je als econoom natuurlijk vragen bij stellen in een geglobaliseerde wereld. Dan was de reden cultureel. En nu plots blijkt dat ze maar een stukje bos willen als corridor, Ze hebben in de Walen geen natuur genoeg ofzo?
Natuurlijk komt hierbij de kat op de koord, het gaat hem louter over 19de eeuws nationalistisch imperialisme. |
Ik vraag me af hoe BDW ons dat gaat verkopen.
"Ja mannen, luister eens, het is maar een stuk bos." |
Lepe valstrik.
Om later, bij splitsing, internationaal (Europa) recht te kunnen claimen op Brussel. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Volgens RTBF, is dit een vlaams voorstel.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
een corridor door het zoniënwoud, hoe belachelijk :)
en de groenen gaan da nooit goedkeuren. Stel dat belgië splitst, dan gaan de franstaligen een autosnelweg+treinbedding en kanaal door het woud leggen :p |
Citaat:
En gij denkt dat de eekhoorns dat zomaar zullen toestaan. Beestenbos is boos. ;) Ik vind het een debiel voorstel. Voor de uitbreiding van Brussel kunnen er nog goede argumenten worden aangehaald (zoals ook voor de uitbreiding van Gent en Antwerpen) maar dat? Nope. |
Citaat:
Kunnen ze toch gewoon doen via een referendum in Brussel. Die corridor is daar helemaal niet voor nodig. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:07. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be