![]() |
Tekort vergt minder kankerbehandelingen en -diagnoses
Citaat:
Bron en volledig artikel De laatste alinea van het artikel geeft op luchtige wijze de prangende kern van de zaak weer: Citaat:
Is het nog verantwoord dat de productie van zulke belangrijke zaken ergens "in den midde" gebeurt? |
Maar als het aan Piraat zou liggen zijn die radioactieve stoffen helemaal niet meer toegankelijk.
Dan moeten die verboden zijn. |
Kankerverspreiding door verhoogde kernwapenproductie is natuurlijk veel winstgevender door de supersubsidies en de productiefaciliteiten die aan deze dodelijkste aller sectoren toegestaan worden.
|
Drie installaties voor het Europees grondgebied. Blijkbaar nog verouderd op de koop toe. En alle drie buiten werking. Je houdt het niet voor mogelijk.
Sommige universitaire ziekenhuizen hebben een eigen cyclotron die nu, hoe kan het ook anders, op 100 % draaien. Er wordt met prioriteiten gewerkt, sommige levensnoodzakele behandelingen worden voorlopig niet uitgevoerd. Ik zie het al voor mij. Gelukkig is het probleem blijkbaar tegen 1 oktober van de baan, anders zitten we met voorkeursbehandelingen die leiden tot klassengeneeskunde. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:57. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be