Pluche |
11 september 2008 15:28 |
GaRnaaLBeeR is de achtenzestigste forummer van de week
GaRnaaLBeeR heeft zichzelf kandidaat gesteld na de ban van Mitgard
GaRnaaLBeeR omschrijft zichzelf als volgt:
Ik ben geboren en opgegroeid in stad der steden:Antwerpen. Dit is de plaats waar ik ook nu nog woon en waar ik af en toe achter een computer zit om met anonieme mensen te praten.
Hierbuiten probeer ik mij zo goed en zo kwaad als het kan met politiek bezig te houden. Ik kan mijzelf zonder al te veel problemen socialist noemen. En een zware Marxistische inslag valt niet te ontkennen. Ben dan ook al enkele jaren lid van "de Vonk", de daarbijhoorende internationale "International Marxist Tendency" en als gevolg van dat eerst, de SP.a. Wat allemaal niet wil zeggen dat ik hier niet eerst en vooral mijn eigen mening weergeef. Verder word ik in mijn denken vaak geconfronteerd met een misschien ongezond relativisme waardoor ik ook vaak overhoop lig met mijn eigen ideeen. Moraliteit, corect handelen of gewoon de zin achter handelen op zich blijft voor mij één groot zwart gat.
Buiten politiek militant ben in ook filmstudent. Wat natuurlijk een zekere intresse in film insinueerd. Andere intresses en bezigheden zijn boeken, klein mannen bezighouden, alerlij soorten muziek, de Teenage Mutant Ninja Turtles,een onverklaarbare facinatie voor VTM cultuur en een hoop periodieke opflakeringen. Voor de rest bestaat mijn vrije tijd uit het willekeurig rondwalen in het nachtleven van Antwerpen. Als ik geld heb kan er altijd wel een feestje af maar sinds dat ik practisch altijd platzak ben, is het meestal low-budget pils van de lokale Pakistaan. Mensen kunnen mij dan ook geregeld, weer of geen weer vinden aan het scheld.
Sinds het nieuwe en de magie van het forumgebruik er voor mij af is voel ik me minder geroepen om te verschijnen in K&K. Toch ben ik in zekere zin mede spirituele vader van de beste draad aanwezig op het internet: Dmmetlov vs pedredekevov (of zoiet)Hopelijk iets waarvoor ik na mijn dood nog herinerd zal worden. Het forum is een plaats waar ik de kans krijg om andere politieke meningen te horen, iets waar mijn directe omgeving nogal arm aan is. Ik ben hierdoor de afgelopen jaren in iedere geval minder propagandistisch geworden (durf zelf mijn oude posts niet meer te lezen) en zelfs mijn vreselijke spelling is erop vooruitgegaan. Meer redenen dus om af en toe nog is online te komen.
Voor de rest wacht ik vol ongeduld op u vragen.
|