Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Méér BLAUW op straat... op 13 juni! (https://forum.politics.be/showthread.php?t=11310)

Luddo 31 maart 2004 22:41

De plannen van de regering voor méér blauw op straat gaat in op 13 juni! Dan krijgt de kiezer zelf de kans om meer blauw op straat te zetten! Als je begrijpt wat ik bedoel!
:D

Herman Desmedt ©HD 31 maart 2004 22:48

En naast blauw ook nog wat rood natuurlijk !

Maus 31 maart 2004 22:50

Het is ooit eens bewezen dat iets van een 1/3 van de mensen pas beslist op wie te stemmen als hij in het kieshokje staat ... zodoende is 13 juni geen slechtgekozen datum.

Luddo 31 maart 2004 22:57

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Herman Desmedt ©HD
En naast blauw ook nog wat rood natuurlijk !

Ik zou ook kunnen zeggen: "Rood of geen brood!". En wie weet beginnen heel veel kiezers op 13 juni met een hongerkuur! :D

illwill 1 april 2004 00:53

Hoe lang is men dit nu al aan het zeggen?

Een extra belasting is er bij wijze van binnen de 5 minuten maar dergelijke dingen durrt nu al jaren en maanden.

ancapa 1 april 2004 06:56

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door illwill
Hoe lang is men dit nu al aan het zeggen?

Een extra belasting is er bij wijze van binnen de 5 minuten maar dergelijke dingen durrt nu al jaren en maanden.

vanaf 1999... 8O Verhofstadt I en nu Verhofstadt II

Ze voelen de hete adem in hun nek... na het paniekvoetbal, na het congres gaan ze plots over tot akties maar het zal te laat zijn ondanks voorlopige dalende cijfers van criminaliteit zitten de gevangenissen meer dan overvol !

Minder criminaliteit en de gevangenissen zitten voller dan ooit 8O...
logisch :roll: paarse logica :twisted:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:50.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be