Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   visionair voorspelde in 2007 crisis! (https://forum.politics.be/showthread.php?t=113240)

ericferemans 10 oktober 2008 13:40

visionair voorspelde in 2007 crisis!
 



Op dertig oktober 2007 gaf Erik de Bruyn een analyse van de crisis die er stond aan te komen.
Sindsdien vond de partijtop van de Sp.a het niet nodig om deze man, en andere leden van Sp.a-Rood aan het woord te laten.
Men heeft eerder een doodzwijg politiek gevolgd.

Dit is een regelrechte schande.
WIe dan nog de beloften van Dirk Van der Maelen over tendensrecht ook bekijkt (staat op de site van Sp.a-Rood) moet wel echt verontwaardigd worden.

Ik stel voor om dit filmpje, en de andere die Erik aantonen als een verstandig politicus met visie, te publiceren.
Het is belangrijk om aan de verontwaardigde mensen te laten zien dat links niet dood is, een ook niet enkel bestaat uit extreem-linkse studentenclubs.
Het is ook belangrijk om deel te nemen aan informatieavonden, deze aan te kondigen op de websites van allerlei linkse organisaties.

Hier vindt je nog wat filmpjes die belangrijk kunnen zijn om aan een ruim publiek te laten inzien dat er wel degelijk gewerkt werd en wordt aan een links
alternatief voor de crisis.

Eric Feremans
"Wanneer je een schip wil bouwen, breng dan geen mensen bij elkaar om hout aan te slepen, werktekeningen te maken, taken te verdelen en het werk in te delen. Maar leer de mensen verlangen naar de uitgestrektheid van de zee. Het schip komt er dan zeker, de geschikte bemanning ook." (Antoine de Saint-Exupéry

brother paul 10 oktober 2008 13:46

Jamaar manneke zoek maar mijn messages hier op het messageboard, ik heb het ook voorspeld.

Pieke 10 oktober 2008 13:46

rofl

deze visionair voorspelde het al in 2005:http://www.ponderthis.net/featured-g...-ballgame-over

brother paul 10 oktober 2008 13:46

waarom zit die gast gelijk een vampier een nazigroet te brengen aan die vleermuizen ?

abou Anis 10 oktober 2008 14:13

Om een crisis van het kapitalisme te voorspellen moet je niet visionair zijn. Even nadenken volstaat.

Metternich 10 oktober 2008 14:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans (Bericht 3737408)

Nananana, BATMAN! Nananana, BATMAN!

Ik kon het niet laten :D

Offshore 10 oktober 2008 15:18

Gezien er bij de linksen iedere week wel iemand een crisis voorspelt of het einde van het kapitalisme, moet er uiteindelijk wel iemand eens gelijk krijgen. Crisissen komen en gaan immers.

ericferemans 10 oktober 2008 15:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Offshore (Bericht 3737745)
Gezien er bij de linksen iedere week wel iemand een crisis voorspelt of het einde van het kapitalisme, moet er uiteindelijk wel iemand eens gelijk krijgen. Crisissen komen en gaan immers.

Zij hij luchtig terwijl de economie inzakte....
Kijk: je moet het filmpje eens echt begrijpend uitzien.
Dan sta je allicht paf.

Overigens is het niet zo dat er iedere week een linkse verkondigde dat het kapitalisme ging kapot gaan, binnen de Sp.a deden ze zelf duchtig mee ....:(

schaduw 10 oktober 2008 16:30

Volgens mij had hij het toch niet over deze crisis hoor maar over een andere crisis : het verdwijnen van de middenklasse die al in ettelijke boeken beschreven is.

Maar allé ja, sinds een jaar, een jaar en half is het voor iedereen duidelijk dat er iets serieus ging gebeuren. Sinds de Amerikanen hier hebben geprobeerd hun slechte leningen aan zelfs particulieren te verkopen als investeringen met een rendement tot 25 % namelijk. Ik herinner me toen ik dat op de radio hoorde dat ik dacht this is it. Amerika gaat tenonder. Helaas zijn onze bankiers daar blijkbaar wel ingelopen. Gezond verstand is ver zoek bij al die knappe gestudeerde koppen. Een lening kopen van iemand die die niet kan betalen en dan nog verwachten dat die daar 25 % gaat kunnen bij betalen.
En die verkopers mochten tot op radio 1 hun zegje doen toen. Ze bekenden wel dat hun handeltje beter liep in Nederland als in België.:twisted:

Pol 10 oktober 2008 23:53

Niet alleen visionairs of duistere figuren hebben de huidige crisis voorspeld, ook gezaghebbende economen met enig doorzicht voorspellen al jaren het springen van de opgeblazen zeepbel. Maar die verwittigingen werden telkens in de wind geslagen door neo-liberalen, die het hadden over het zelfregulerend liberaal systeem. Alle banken bleven zweren bij hun fictieve winstcijfers, om hun beurscijfer op te krikken. Het 'beurscasino' werd een gokspel, waarin vooral CEO's en andere oplichters steeds meer bedreven in werden en dat niets meer te maken had met eerlijke en ethisch correcte handel.

De Garde 10 oktober 2008 23:55

Ik voorspel dat het binnenkort gaat regenen, misschien niet morgen of overmorgen, maar toch...

Ne rode Jehova in de politiek is even geloofwaardig....

ericferemans 12 oktober 2008 02:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door De Garde (Bericht 3738444)
Ik voorspel dat het binnenkort gaat regenen, misschien niet morgen of overmorgen, maar toch...

Ne rode Jehova in de politiek is even geloofwaardig....

Indien u vindt dat wereldcrises, met als eerste gevolg dat NU REEDS miljoenen mensen met de hongerdood bedreigt worden, "normaal" zijn, dat ze er maar op de koop toe moeten worden genomen, dat men mensen die haarfijn uitleggen waarom ze voorkomen moet uitlachen als zijnde nonsensikale figuren. Waarom probeert u dan niet dagelijk om met je hoofd naar beneden uit steeds hogere verdiepingen te springen?
Ik voorspel dat het soms goed afloopt!

daiwa 12 oktober 2008 02:34

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans (Bericht 3737408)
[IMG]
Op dertig oktober 2007 gaf Erik de Bruyn een analyse van de crisis die er stond aan te komen.

Dat was niet moeilijk hoor, enkel een kwestie van de juiste analisten te volgen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:37.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be