![]() |
Afghanen en salpeterzuur: land binnenvallen, bezetten en de Rede installeren?
Die Afghaanse gekken. Gestoorde gekken op een motorfiets rijden voorbij twee schoolmeisjes en smijten hen salpeterzuur in de ogen. Die meisjes zijn nu blind. Omdat ze naar school gingen.
Afghanistan is een achterlijk islamitisch land, vol irrationele religieuze en conservatieve psychos. Moeten atheïsten, socialisten en andere progressieven dat land binnenvallen, bezetten en tot Rede brengen? Moeten we dat doen vooraleer een andere bende religieuze en conservatieve freaks het in onze plaats doet? Two schoolgirls blinded in acid attack in Afghanistan http://edition.cnn.com/2008/WORLD/as...n.acid.attack/ |
Ik kan geen standpunt innemen over die problematiek op basis van 1 geval.
|
Citaat:
|
Een bewijsbaar feit is dat Moslim zijn en schoolgaan dingen zijn die niet samen gaan. Allochtone moslims zijn niet in staat om een school te leiden, op zetten en les te geven op een verantwoorde manier.
Geld van de gemeenschap wordt opzettelijk misbruikt voor snoepreisjes naar Mekka, het onderhouden van vrienden en relaties, en leerresultaten zijn ronduit bedroevend, aldus een recent onderzoek van twee staatssecretarissen. Wat moet je hier nog aan toevoegen. De desbetreffende schoolbesturen dulden geen inspraak en enigermate controle is er niet. In de basisopstelling van het maatschappelijk functioneren is nu wel bewezen dat "het moslimzijn" wordt gebruikt om maatschappelijk achtergebleven en onvolwaardige individuen te creëren die hun weg in de maatschappij dus niet, of met moeite, zullen vinden. Het wordt hoe langer hoe belachelijker! |
Citaat:
|
dus de huidige Westerse invasie in Afganistan gaat volgens u C2C nog niet ver genoeg? Hun mandaat moet uitgebreid worden? Misschien met Goelags? Met werkende kachels of zonder?
|
Citaat:
|
Dat de bevolking in Afghanistan moet worden heropgevoed is duidelijk, maar het hoeft niet persé door atheïsten te gebeuren, laat staan door "socialisten en andere progressieven".
Echte Westerse democraten, mensen die aan de basis liggen van de Westerse Vrije Werel, die mogen dat doen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik had het dus over een bezetting en bekering door rationele mensen, die werken in naam van vooruitgang, vrede, rede en vrijheid. |
Citaat:
Want wie naar de geschiedenis van het Westen kijkt, kan alleen maar zien dat *zij* de ware verdedigers zijn van vrijheid, broederlijkheid, gelijkheid en democratie. Rechts Europa heeft 2 psychotische massaslachtingen op haar geweten (WWI en WWII), alsook de onderdrukking van vrouwen, kinderen (kinderarbeid), en honderden miljoenen niet-Europeanen (in hun imperia). Rechts Europa heeft er ook altijd aan gewerkt om de democratie en de verwezenlijkingen van de Franse Revolutie tegen te werken. Wie schrijft - "mensen die aan de basis liggen van de Westerse Vrije Wereld" - kan niet anders bedoelen dan links Europa. Ik ben volledig met u akkoord. |
Citaat:
|
Zo'n misselijkmakend nieuws... :bad-word:
Laat die Afghanen hun eigen vuile, middeleeuwse oorlogen maar voeren. Arthur van Amerongen beschrijft in zijn boek "Brussel: Eurabia "zijn bevindingen als oorlogsverslaggever in Afghanistan (en Libanon, Israël en Algerije). |
Citaat:
Dus eigenlijk zou het probleem bij de wortel moeten worden aangepakt, hé? Attack India! |
Citaat:
Nee, maar serieus, waarom zou jij zelfs maar een haar beter dan die Afghanen zijn als je dezelfde gewelddadige tactieken wil gebruiken?? |
Er zijn hier nogal veel 'mensen' die een terugtrekking van de buitenlandse troepen uit Afghanistan willen. Zij pleiten bijgevolg voor een verbod op schoolgaan van Afghaanse meisjes. Die Taliban-gekken kunnen gewoon niet hard genoeg aangepakt worden.
|
Weggaan en weer in isolement laten gaan, ik moet nog een soldaat ontmoeten die een positief verhaal heeft te vertellen over de situatie daar, niet wat het Pentagon te liegen heeft.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:15. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be