![]() |
Change in America ?
De verwachtingen van de US citizens zijn hooggespannen : bewijs hiervan is deze website. Voor de zooveelste maal openbaart zich hier het complex van menig engelstalige dat hij op taalgebied voor menig anderstalige op deze planeet moet onderdoen. Men wil de stier bij de horens vatten (een engelse stier wordt in dit verband in het nederlands eigenlijk een koe) en de kindjes op een zo eenvoudig mogelijke wijze invoeren in het besef dat er buiten de anglofone wereld er nog een andere is (met miljarden mensen !).
Esperanto een zinloze "hobby ?" Ik dacht het niet. |
Dat klinkt heel optimistisch. Volgens mij gaat het alleen maar verder bergaf.
|
Verandering? Het homohuwelijk dat verboden wordt misschien.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Nou ik ben homo en wil nog altijd wel in Amerika wonen, maar dan wel ongetrouwd. Er zijn al genoeg kooien in de samenleving.
|
Citaat:
Ik werd geboren & van toen ging het bergaf.... Geen tegenslagen meer : wordt pessimist ! is nog zo'n favorietre spreuk. |
Citaat:
je bent een zonnetje op het foruml 8-):-P |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
maar als er gestemd wordt vraagt men nu eenmaal dat ik zoveel mogelijk in mijn eigenbelang beslis. |
Change in America? Een volk dat 3000 van zijn medeburgers - onschuldigen - door godsdienstige extremisten laat uitmoorden zonder enige noemenswaardige reactie, is inderdaad dringend aan verandering toe. Alleen valt te vrezen dat die er met de nieuwe president niet zal komen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
We moeten elkaar eens ontmoetene ! |
Citaat:
|
Citaat:
"En passant" werd ook Irak aangevallen, die uitschakeling van een dictatoriaal regime bracht onvermoede binnenlandse tegenstellingen boven met als resultaat dat een handjevol terroristen op grote schaal onschuldige burgers kon gaan vermoorden en de US zich voor het oog van de wereld schuldig wist te maken aan afgrijselijke oorlogsmisdaden. De vraag die men zich moet stellen is eigenlijk eerder : hoe bereik je vrede ? dan hoe begin je een oorlog ? Het laatste is nl. altijd het gemakkelijkste: de onschuldige slachtoffers neem je er gewoon collateraal bij. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:12. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be