Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   De trollendraad (enkel voor forumtrollen) (https://forum.politics.be/showthread.php?t=117224)

pissebed 6 januari 2009 14:26

De trollendraad (enkel voor forumtrollen)
 
Aan alle forumtrollen: kom hier maar lekker trollen!

Derk de Tweede 6 januari 2009 16:30

Kwik daalt tot -17,2 graden in Ell
Ell - Bij het weerstation in Ell, bij Weert, is afgelopen nacht de koudste temperatuur gemeten. Het kwik daalde hier tot -17,2 graden, meldt het KNMI vandaag. In Limburg vroor het afgelopen nacht zo’n 10 tot 15 graden. Ook blijft het overdag koud waarbij de temperatuur lokaal niet boven de -9 graden uitkomt, aldus het weersinstituut.

Het absolute kouderecord werd in Nederland op op 27 januari 1942 in Winterswijk gemeten. Daar daalde het kwik toen tot -27,4 graden.

Derk de Tweede 6 januari 2009 16:31

Laagste punt van Nederland
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
De plaatsbepaling van het laagste punt van Nederland is onderwerp geweest van heftige debatten, totdat het laatste woord werd gesproken door de Meetkundige Dienst van Rijkswaterstaat.

Deze stelde vast dat dit punt zich bevindt nabij de eendenkooi bij de Derde Tochtweg in de gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel. Een meting op 29 juni 1995 door deze Dienst leverde de aanvankelijke vaststelling van -6.74 Normaal Amsterdams Peil (NAP).

Door correctie aan de officiële NAP publicatie per 1 januari 2005 is het laagste punt circa 2 cm lager komen te liggen. De nieuwe hoogte van het laagste punt in Nederland is dus -6,76 m NAP.

Steben 6 januari 2009 16:32


DOBBY LOVES THE FORUM !

Derk de Tweede 6 januari 2009 16:32

Mount Scenery
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Mount Scenery
Hoogte 877 m
Coördinaten 17°38′N 63°14′W
Ligging Saba
Type stratovulkaan
Laatste uitbarsting 1636
Portaal Aardwetenschappen

Uitzicht vanaf Mt.SceneryMount Scenery is een slapende vulkaan op het Antilliaanse eiland Saba. De berg is met 877 meter het hoogste punt van Saba, en is sinds 1975, toen Suriname onafhankelijk werd, tevens het hoogste punt van het Koninkrijk der Nederlanden. De laatste eruptie vond plaats rond 1640, en ging vergezeld van explosies en gloedwolken. De vulkaan geldt nog steeds als potentieel gevaarlijk.

Mount Scenery kan worden beklommen via een pad met 1064 treden, dat begint in het dorpje Windwardside. De flanken van de berg zijn begroeid met secundair regenwoud. Dicht bij de top groeien mahoniebomen. De top is veelal in mist gehuld.

Als in 2010 de nieuwe staatkundige verhoudingen binnen het Koninkrijk der Nederlanden zullen worden ingevoerd (zie staatkundige hervormingen binnen het Koninkrijk der Nederlanden), zal Saba een bijzondere Nederlandse gemeente worden. Vanaf dat moment zal Mount Scenery derhalve het hoogste natuurlijke punt van Nederland zijn, en zal de Vaalserberg die status verliezen.:twisted:

Derk de Tweede 6 januari 2009 16:33

De Vaalserberg, die heel vroeger Hubertusberg heette, is het hoogste natuurlijke punt van Nederland met een hoogte van 322 meter boven NAP. Daarmee is het nog niet het hoogste punt van Nederland, want de top van zendmast Lopik ligt bijvoorbeeld op 367 m boven NAP. De berg ligt in het meest zuidelijke deel van Nederland, in Zuid-Limburg bij het dorp Vaals. De top van de berg staat bekend als Drielandenpunt, omdat Nederland, België en Duitsland hier aan elkaar grenzen. Op de top staan twee uitkijktorens; aan de Nederlandse kant de Wilhelminatoren en aan de Belgische kant de Koning Boudewijntoren. :roll:

In 1830 is tijdelijk een vierlandenpunt ontstaan, de Viergrenzenweg in Vaals herinnert nog hieraan. Dit vierlandenpunt bleef bestaan tot en met 1919. Het vierde landje, Neutraal Moresnet ging toen op in België. De grenzen tussen België, Duitsland en Nederland zijn op de Vaalserberg nog steeds visueel herkenbaar. Normaal gesproken is een landkaart nodig om grenzen zichtbaar te maken. Op het Drielandenpunt is de grens echter nog steeds zichtbaar door de parallel aan de weg gelegen overblijfselen van de landweer. Deze landweer is in 1388 aangelegd als grensmarkering rondom het rijk van de vrije rijksstad Aken en diende daarnaast als verdedigingswerk tegen plunderaars en veedieven.

De smokkelhandel heeft vele jaren welig getierd rond de Vaalserberg. Vaalsenaren werden ook wel Grensülle (grensuilen) genoemd. Dit omdat men 's nachts (evenals uilen) op pad ging om zijn kostje te vergaren met smokkelen over de grenzen van en naar België en Duitsland.

Als in 2010 de nieuwe staatkundige verhoudingen binnen het Koninkrijk der Nederlanden ingevoerd zullen worden zal Saba een bijzondere gemeente van Nederland worden. Vanaf dat moment zal Mount Scenery het hoogste natuurlijke punt zijn van Nederland, en de Vaalserberg haar status als hoogste berg van Nederland verliezen.:twisted:

Derk de Tweede 6 januari 2009 16:40

Verhaal van een 008 Operator, telefoonnummer-inlichtingen:
 
Meneer, mijn computer doet het niet meer, dus zal ik U handmatig moeten helpen.

Orgineel gebeurd in 1994.

pissebed 6 januari 2009 16:41

Fabiola Fernanda Mar�*a de las Victorias Antonia Adelaida, gravin de Mora y Aragón (Madrid, 11 juni 1928) werd door haar huwelijk Koningin der Belgen. De titel koningin behield ze na het overlijden van haar man koning Boudewijn I in 1993. Om een onderscheid te maken met haar schoonzus de Koningin der Belgen, is ze sindsdien Koningin van België.

Derk de Tweede 6 januari 2009 16:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door pissebed (Bericht 3905357)
Fabiola Fernanda Mar�*a de las Victorias Antonia Adelaida, gravin de Mora y Aragón (Madrid, 11 juni 1928) werd door haar huwelijk Koningin der Belgen. De titel koningin behield ze na het overlijden van haar man koning Boudewijn I in 1993. Om een onderscheid te maken met haar schoonzus de Koningin der Belgen, is ze sindsdien Koningin van België.

Dat zou verboden moeten worden..:evil: :evil: :evil: :evil:

pissebed 6 januari 2009 16:44

Oeps, ik had te snel gelezen: "drollendraad" Vandaar bovenstaande post, die hier overigens verder geen nut heeft.

Derk de Tweede 6 januari 2009 18:50

Zatte postbode onderuit met bromfiets
Opmerkelijk - door Ronald (Djeez) op 06-01-2009 @ 18:35

Een 48-jarige postbode uit het Vlaamse Zatteke moet noodgedwongen vijf dagen lang op de fiets de brieven bezorgen. De Belg ging namelijk gistermiddag met de postbromfiets onderuit op een kruispunt. Omdat de postbode te diep in het glaasje had gekeken, heeft hij zijn rijbewijs moeten inleveren.

Door de valpartij werden alle poststukken over het kruispunt verspreid. Getuigen van het ongeval hebben de dronkelap geholpen om zoveel mogelijk post te verzamelen. Gelukkig waren er geen andere weggebruikers bij het ongeval betrokken.

De postbode heeft zijn val zonder kleerscheuren doorstaan. Omdat de man te veel had gedronken, is het rijbewijs van de man voor de duur van vijf dagen ingevorderd.

pissebed 6 januari 2009 19:29

Een hollander was te gierig om 16 euro uit te geven aan een ....

mja, da's geen nieuws meer

Derk de Tweede 6 januari 2009 19:38

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door pissebed (Bericht 3905681)
Een hollander was te gierig om 16 euro uit te geven aan een ....

mja, da's geen nieuws meer

Vertel op! 8-)

pissebed 6 januari 2009 19:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Derk de Tweede (Bericht 3905702)
Vertel op! 8-)

...aan een beetje kwaliteitsvuurwerk. Nu ziet hij niet meer 8-) (let op de smiley)8-)

Linkse Vogel 6 januari 2009 20:09

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Steben (Bericht 3905339)

DOBBY LOVES THE FORUM !

Das een elfling!

Mr. Orange 6 januari 2009 23:47

Kaka pipi stront aarsmaden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Struik500 6 januari 2009 23:48

Efteling?

pissebed 7 januari 2009 07:34

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Mr. Orange (Bericht 3906201)
Kaka pipi stront aarsmaden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ForumTrollen, niet ForumDrollen

Jaani_Dushman 9 januari 2009 00:20

Is deze nog niet gepost?

"Vlaanderen kan niet onafhankelijk worden, want dan verliezen ze Brussel en de rand."

MaGNiFiCaT 9 januari 2009 00:35

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Jaani_Dushman (Bericht 3909563)
Is deze nog niet gepost?

"Vlaanderen kan niet onafhankelijk worden, want dan verliezen ze Brussel en de rand."

Dat is waar. En wat zit je hier weer te trollen, forumtrol!:twisted:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:56.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be