![]() |
Telenet verhoogt(weeral) kabel-tv en telefoonabonnementen
Bron: Het Belang van Limburg
Telenet verhoogt weeral de abonnementen van Kabel Tv en Telefoon! Tegelijkertijd worden klanten "gedwongen" over te stappen naar hun "schakes" om hun oude prijs te behouden! Bijvoorbeeld TV: Telenet heeft nu 100% van de kabel in handen=monopolie.Wie analoog kijkt, betaalt meer dus wordt gestraft.Wie digitaal kijkt betaalt minder,maar het globale kabelabonnement wordt zowiezo hoger in prijs. Wie geen "schake" neemt voor telefonie gaat ook meer moeten betalen! Voor Internet gaan -voorlopig- de tarieven (nog) niet omhoog...en ze zijn al superduur! Wordt het niet tijd dat Telenet concurrentie krijgt op de kabel? Niet meer dan normaal want Belgacom moet hun netwerk ook openstellen voor anderen! Gelukkig heb ik Dommel ADSL2+ (Cityconnect) aan 12,99 euro per maand:-P met een snelheid tot 24mbps(!) en 100GB download/maand...doe dat maar eens na Telenet:roll: |
Wat doe jij met 100 GB per maand? Toch geen pornofilmpjes downloaden, zeker? Foei, foei! :magniet:
:-) |
Kabel TV, dus digitale televisie, en niet kabel (internet) en TV ?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
By the way.. ik download NIETS per maand.Ik kom hoogstens aan 1GB per maand aan data.En dat zijn dan kranten bekijken,informatie en e-mails.Meer heb ik niet nodig en ik vind dan Dommel ADSL2+ aan 12,99€ per maand ideaal!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik snap heel die "liberalisering" van de telecom en energiemarkt eigenlijk niet. In plaats van een openbaar monopolie hebben we nu een privaat monopolie met als verschil dat het geld nu naar de buitenlandse aandeelhouders gaat.
|
Als ik zie wat ze doorheen een ouderwets telefoonsnoer (een dun soepel kabeltje met 4 adertjes waarvan er eigenlijk maar 2 gebruikt worden)wurmen via ADSL+TV begin ik dat telenet gedoe eigenlijk wat ouderwets te vinden.... :?
|
Citaat:
Begrijpelijk eigenlijk.....moest bijvoorbeeld,de telecom van de regio Kortrijk-Roeselare-Tielt (om eens iets te noemen)"geveild" worden(met het aspect "kost voor de eindgebruiker" mee in de aanbieding) voor een periode van 10 jaar ,één voor telefoonkabel,een voor TV-kabel en één draadloos dan zou je beslist wel biedingen zien,en zouden de "bekende rakkers" diep moeten gaan... De huidige hutsepot is absoluut niet anatrekkelijk voor nieuwkomers met ambitie om een eigen infrastruktuur op te zetten en groot te worden...... |
http://ispmonitor.be/be-nl/subscript...nect-Plus.html
hier zal je zien dat je dommel gedoe niet zo helemaal is wat het beloofd .... treger dan expressnet , en je snelheid hangt af van hoever je van de centrale zit . Met andere woorden KUT |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:25. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be