Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Steve Stevaert wil goekuupere elektriek in weekend (https://forum.politics.be/showthread.php?t=11876)

Bloxbuster 11 april 2004 12:08

Stevaert wil elektriciteit goedkoper tijdens weekend

(Belga)

BRUSSEL 11/04 (BELGA) = "Tijdens de weekends moet de energie ook voor gezinnen aan een voordeeltarief worden geleverd", meent sp.a-voorzitter Steve Stevaert. Zijn partij zal dat mogelijk maken via regering en parlement. Dat zegt Stevaert in Het Nieuwsblad op Zondag. Nu al profiteren bedrijven van gunstiger energietarieven tijdens de weekends. Stevaert wil ervoor zorgen dat deze gunstmaatregel ook voor particulieren geldt. "Dat zal dan een uitbreiding betekenen van nachttarieven. Want die moeten hoedanook gehandhaafd blijven". Volgens de sp.a-voorzitter zal een goedkoop weekendtarief niet alleen het gezinsbudget ten goede komen. "Het zal ook de kwaliteit van het leven verbeteren. Nu verstoren huishoudelijke taken vaak de nachtrust. Ik denk bijvoorbeeld aan het geluid van draaiende wasmachines dat mensen uit de slaap houdt", aldus Stevaert. (TVP)


Stevaert wil goedkopere elektriciteit tijdens weekend


07:08:21

BRUSSEL - SP.A-voorzitter Steve Stevaert wil dat elektriciteit tijdens de weekends ook voor gezinnen aan voordeeltarief wordt geleverd. Dat zegt Stevaert in Het Nieuwsblad op Zondag.

Nu al profiteren bedrijven van gunstiger energietarieven tijdens de weekends. Stevaert wil ervoor zorgen dat deze gunstmaatregel ook voor particulieren geldt. Dat zou een uitbreiding betekenen van nachttarieven. ,,Want die moeten hoedanook gehandhaafd blijven.''
Volgens de SP.A-voorzitter zal een goedkoop weekendtarief niet alleen het gezinsbudget ten goede komen. ,,Het zal ook de kwaliteit van het leven verbeteren. Nu verstoren huishoudelijke taken vaak de nachtrust. Ik denk bijvoorbeeld aan het geluid van draaiende wasmachines dat mensen uit de slaap houdt'', aldus Stevaert.



wij willen [size=6]GRATIS[/size] voor kansarmen 8) 8)

solidarnosc 11 april 2004 12:13

Yep en dan betalen we met zijn allen gewoon wat meer tijdens de week. :roll: :wink:

Jan van den Berghe 11 april 2004 12:28

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Kaiser
Stevaert wil elektriciteit goedkoper tijdens weekend

Is die man nu compleet de pedalen aan het verliezen? Weet hij wel hoe de elektriciteitsleveranciers werken?

Griffin 11 april 2004 12:46

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Kaiser
(...) Nu al profiteren bedrijven van gunstiger energietarieven tijdens de weekends. Stevaert wil ervoor zorgen dat deze gunstmaatregel ook voor particulieren geldt. (...)

Bedrijven krijgen dus goedkopere energie in 't weekend? Omdat ze dan minder verbruiken? Of hoe werkt dat? :)

@ Stevaert: dan krijgen we weer die onoverzichtelijke tarieven zoals van de telefoonmaatschappijen :P leuk vooruitzicht om die te gaan vergelijken...

Pallieter 11 april 2004 13:00

arme steve, zijn gratis sprookje is al enkele maanden uit - doorprikt en doorzien door de bevolking-, maar deze man kan niets anders...

solidarnosc 11 april 2004 13:18

Ik denk dat de houdbaarheidsdatum van het product Stevaert bijna verstreken is. Nu gelukkig voor de SP-a neemt men meestal een marge. Ze zullen het wellicht nog uithouden tot na de verkiezingen.

Philips Inc. 11 april 2004 13:30

Ik denk juist dat vele mensen die zaken slikken gelijk zoete broodjes. Want de rekening komt toch niet bij de "gewone" man, maar bij de "gegoede" man.

Jan van den Berghe 11 april 2004 13:49

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Philips
Ik denk juist dat vele mensen die zaken slikken gelijk zoete broodjes. Want de rekening komt toch niet bij de "gewone" man, maar bij de "gegoede" man.

Ook de "gewone man" betaalt. Dit hebben we al gezien bij de gevolgen van de """"gratis"""" elektriciteit: de rekening voor die dienst werd gewoon aan de klanten doorgeschoven. Mensen die veel elektriciteit verbruiken (denken we maar aan grote gezinnen) betalen nu véél meer, ondanks die belachelijke gratis Khw.

CONTRA 11 april 2004 14:10

[size=6]Goedkoper Neen het Moet Gratis :o [/size]

Oussaka, Malik 11 april 2004 14:21

Steve Stevaert, mijn held !

Wat een meesterbrein heeft die man toch... Vlaams Blok, eat your heart out ! (Fret uw kas op!), CD&V+NVA: beat this !, VLD: begin www.vdab.be al maar te ontdekken

gorik. 11 april 2004 14:25

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Oussaka, Malik
Steve Stevaert, mijn held !

Wat een meesterbrein heeft die man toch... Vlaams Blok, eat your heart out ! (Fret uw kas op!), CD&V+NVA: beat this !, VLD: begin www.vdab.be al maar te ontdekken


ik hoop dat dat sarcastisch was anders moet u mij eens een reden geven waarom hij u held is

Oussaka, Malik 11 april 2004 14:30

Lieve Gorik,

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door gorik.
ik hoop dat dat sarcastisch was anders moet u mij eens een reden geven waarom hij uw held is

je naam is erg mooi, maar dat compenseert je gebrek aan inzicht niet...

Niet alleen mijn held, maar blijkbaar ook die van honderdduizenden Vlamingen. En indien de Waalse zusters (en misschien ook de broeders) voor hem zouden kunnen stemmen, dan waren het er nog veel meer !

Wat leid je daaruit af ?
Dat hij een volksheld is ?
Of zijn de mensen die voor hem stemmen allemaal misleid, dom, of eenvoudige simpele geesten ?[/b]

dorus 11 april 2004 14:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Oussaka, Malik
Niet alleen mijn held, maar blijkbaar ook die van honderdduizenden Vlamingen. En indien de Waalse zusters (en misschien ook de broeders) voor hem zouden kunnen stemmen, dan waren het er nog veel meer !

Wat leid je daaruit af ?
Dat hij een volksheld is ?
Of zijn de mensen die voor hem stemmen allemaal misleid, dom, of eenvoudige simpele geesten ?

Er was eens een Oostenrijker uit Braunau, die de 'held' was van miljoenen, zelfs van veel Waalse zusters en broeders.

Bij ons zeggen ze: ga bij uw moeder tatjes eten!

maddox 11 april 2004 14:49

De reden waarom electriciteit 's nachts en in het weekend goedkoper kan zijn is omdat Electrabel op die manier de overcapaciteit kan verkopen.

De basisproductie electriciteit komt van hoog rendements centrales die niet simpel af te leggen zijn.Zoals de Kerncentrales. Dus met het goedkopere tarief proberen ze die overcapaciteit te verkopen.

En R. Steveart zijn beloftes... praatjes voor de vaak, propaganda, politiek.

Oussaka, Malik 11 april 2004 14:55

Lieve Dorus,

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door dorus
Er was eens een Oostenrijker uit Braunau, die de 'held' was van miljoenen, zelfs van veel Waalse zusters en broeders.

Bij ons zeggen ze: ga bij uw moeder tatjes eten!

Je weet dat ik een eenvoudige van geest ben. Kan je even uitleggen wat je hiermee bedoelt ? Wie je met die Oostenrijker bedoelt kan ik me voorstellen, dat was ook een socialist (met nog een prefix, dat wel). Waar zijn de andere overeenkomsten ?
Heeft Steve Stevaert de mensen die voor hem stemmen verplicht om dat te doen ? Zijn er mensen die geweigerd hebben om geen Kijk-en-Luistergeld meer te betalen ? (jij misschien ?)

In een democratie komt het er op neer dat een zo groot mogelijk deel van de bevolking achter jou staat, en dat de volgende keer ook doet. Zodra je de kiezerstemmen hebt, doe je bijna je zin. Alles is een kwestie van timing. Je kan je veel permitteren, erg veel, tijdens de regeerperiode. Alleen het moment van het rood maken van een bolletje of de electronische versie daarvan, is belangrijk. Als de kiezer dan goede herinneringen heeft aan jou, dan is je broodje gebakken.
Lange termijndenken is eveneens niet nodig, tenzij je 4 jaar of 6 jaar lang vindt natuurlijk (extreem lang bijvoorbeeld, om je adem in te houden) ?

dorus 11 april 2004 15:01

Die Oostenrijker haalde 48%!!!!

Philips Inc. 11 april 2004 15:05

Je kan wel iets tegen de "gratis politiek" van Stevaert heben. Maar voor mij heeft Stevaeet meer politiek inzicht dan wie ook in het politieke wereldje.

Zijn politiek is "goed" voor zijn achterban, zijn kiezers. En dat levert politieke macht op. Al ben ik niet akkoord met zijn "democratisch stalinisme" (dixit Van De Lanotte), hij slaagt er wel in om van de SPa de partij te maken die opkomt voor de "gewone" man.

Politiek is perceptie, omdat 95% van de keizers niet weet hoe alles draait, waar het eigelijk allemaal om gaat. Zolang je de perceptie beheerst, ben je binnen. En tot nu toe mogen wij wel hopen dat iedereen zijn politiek doorziet, de realiteit is dat vele mensen het gevoel hebben/krijgen bij Stevaert, dat er voor hen gezorgd wordt. Dit is een betere strategie tegen het VB dan welke dan ook.

De VLD moet eens beseffen waar ze haar kiezers haalt, en daar proberen op te scoren. Ze flateren echter aan één stuk door.

Oussaka, Malik 11 april 2004 15:08

Lieve Dorus,

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door dorus
Die Oostenrijker haalde 48%!!!!

... van de stemmen ?
... op zijn laatste rapport ? voor het vak Duits ?
... vetgehalte ?

Steve Stevaert is wel een hoogbegaafde politicus natuurlijk, zijn kennis van vreemde talen zoals het Frans, Duits, Engels, Spaans, Italiaans, Servo-Kroatisch, Italiaans, Russisch, Pools, Hongaars, Portugees en Roemeens is per-fect ! Zijn antwoorden zijn altijd spontaan, nooit voorbereid (cfr een uitzending van TerZake van dik een jaar geleden, bij de voorbereiding van de verkiezingscampagne)
En hij is in zeer goede conditie.
Hij zou soms wel wat trager mogen spreken, want eens hij begint luidop te denken genereert hij meer energie dan die van Niagara...

Philips Inc. 11 april 2004 15:15

:lol: :twisted:

Dilbert 12 april 2004 08:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Oussaka, Malik
Of zijn de mensen die voor hem stemmen allemaal misleid, dom, of eenvoudige simpele geesten ?

Ja.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:01.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be