Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Hermes Sanctorum (Groen!) (20 tem 26 april) (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=201)
-   -   Groen (https://forum.politics.be/showthread.php?t=121894)

Scherven A. Mok 19 april 2009 10:39

Groen
 
Waar gaat uw partij voor :
1. openbaar groen voor iedereen en dus een totale ommezwaai in het beleid ruimtelijke ordening (de crisis is het moment voor grote veranderingen in deze : afbraak lintbebouwing, schaalverkleining, ...) want een parkje omringt door drukke banen, wat weiden achter huizen, een lap natuurgebied waar je op een half uurtje bent doorgewandeld en op zondag over de koppen loopt is amper de term groen waardig vind ik.

2. privaat groen voor iedereen, iedereen zijn huisje tuintje ( behalve de minst begoede 30/40 % vd bevolking zijnde alleenstaanden en armere gezinnen) met hier en daar nog een beetje natuur of landbouwgebied waar dan iedereen met de auto naartoe moet.

Scherven A. Mok 20 april 2009 17:56

Ik zal mijn vraag misschien anders stellen. Hoe wilt u graag de ruimtelijke ordening zien (laten) evolueren ?

Hermes Sanctorum 21 april 2009 14:24

De maatschappelijke taak van een overheid is het stimuleren van openbaar groen, waar iedereen baat bij heeft: gezonde lucht, toegankelijkheid, natuurlijke waarde, enzovoorts.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:39.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be