![]() |
Gevangenen gaan naar Nederland
Nu het eindelijk zover is dat criminelen gestraft gaan worden ,is er geen plaats:roll:
Waarom heeft Verhofstadt in de paarse periode geen gevangenissen gebouwd ,met het geld van de verkoop van justitiepaleizen? Gevangenissen bouwen en van personeel voorzien, zou juist een mooie oplossing kunnen zijn om jobs te creeren. |
Dienen tsjeef Deklerk, maar evengoed die aanwezige joernalisten, krijgen niet eens het schaamrood van zoveel zand strooien in de ogen van de mensen door een minister, of zo weinig kritische zin vanwege joernalisten.
Hoe lang zitten ze al te leuteren over gevangenen in de bak te steken van het land van hun oorsprong? Al lang. Hoeveel zijn er al vertrokken ? Weinig. Het zou natuurlijk een goede zaak zijn, mocht het lukken ... versta me niet verkeerd. Maar ik zou het pas echt goed vinden, mochten we sommige gevangenen voor een jaar of twee kunnen 'uitbesteden' aan gevangenissen van ontwikkelingslanden: veel goedkoper, en je kreëert werkgelegenheid ter plaatse. Ontwikkelingshulp op de meest effisiënte manier. |
Citaat:
Hier is dus duidelijk sprake van ongelijke behandeling van het Frans en het Nederlands. |
In Frankrijk zitten de gevangenissen ook vol.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ze moeten alleen de nationaliteit behouden en geld sturen ,voor de rest moet een ander maar voor ze zorgen. |
Momenteel heeft Nederland blijkbaar ruimte over en er kunnen twee vliegen in een klap mee worden geslagen. Nederland verleent Belgie een vriendendienst (het is politiek dus ja er zal wel wat onderhandeld worden, ook logisch gezien men die criminelen ook moet transporteren en wie weet wanneer de Nederlandse cellen weer vol zitten) en het houdt Nederlandse cipiers aan het werk. Overigens is het niet zo dat alle gevangen hiervoor in aanmerking komen; het gaat vooral om (feitelijk) uitgeprocedeerden en men zal ook wel naar de transportrisico's kijken.
|
Citaat:
Laten ze gevangenissen bouwen voor dat geld. |
Citaat:
|
Volgens mij wil Nederland zo het risico van de totale chaos en straffeloosheid in een land dat het leeuwendeel van hun expats herbergt en tevens een grote afzetmarkt is.. En wat zeggen we tegen mijnheer den hollander? DANK U, MIJNHEER HOLLAND!! Ook voor dit lieverdje 1000x dank! Want die van ons laten die graag lopen...:
![]() |
Citaat:
|
Citaat:
|
het lijkt of er voor justici geen geld is
en dan schudden ze opeens 7.000.000.000 e uit hun mouw voor de banken |
Er was ook sprake van gevangenisboten in te zetten. Zijn die niet luxueus genoeg misschien ? Waarom eigenlijk al die luxe, ze kloppen het toch kapot!!!
|
1) Doodstraf invoeren voor moordenaars en verkrachters en pedo's
2) Meer gevangenissen bijbouwen met kleinere cellen en (veel) minder luxe als nu het geval is |
Citaat:
|
Citaat:
hoe lang duurt het om een goed beveiligde moderne gevangenis te bouwen ??? en laten we zeggen dat we een viertal stuk nodig hebben... |
niet geweldadigen de keus geven : in het leger op buitenlandse missie of in den bak
|
Citaat:
Maak je er nu met opzet een farce van? Er zijn zeker 15.000 plaatsen nodig om het bestaande leed enigzins te verzachten en zelfs dat zal niet helpen. Van de tien plaatsen die erbij komen worden er direkt 7 opgevuld met mensen in voorarrest en geinterneerden door de procureurs. En dat terwijl er vele duizenden veroordeelden staan te wachten waarvoor geen plaats is. En elk jaar komen er zoveel duizenden veroordeelden bij waarvoor geen plaats is door de gevolgde politiek van de procureurs. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:47. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be