![]() |
Vlaming is de rijkste Europeaan
Citaat:
link |
75.000 Euro in mijn spaarpot? Ik wou dat het waar was.
|
Er wordt enkel gekeken naar de spaartegoeden, en niet naar bvb vastgoed en de daarbij horende leningen. Als mensen grotere aankopen uitstellen, hebben ze automatisch meer spaargelden. Zo heel tegenstrijdig hoeft dat dus niet te zijn met een crisis die nogal wat onzekerheid veroorzaakt.
Daarnaast is het niet in rekening brengen van de schulden (afbetaling van vastgoed bvb) wellicht een stevige stoorzender in een studie die enkel kijkt naar de spaartegoeden van de laatste tien jaar. Met de stijging van de vastgoedprijzen zijn immers ook de schulden bij nogal wat mensen gestegen. |
Citaat:
|
Citaat:
Dat vermeldt het rapport niet. Het meeste geld staat in Zwitserland. |
De vraag is of de Vlaming van dat spaargeld ook z'n pensioen moet betalen. Nederland heeft bijvoorbeeld weer goed gevulde pensioenfondsen. Hebben ze dat meegenomen bij dit onderzoek?
|
Citaat:
|
Citaat:
Het meeste geld zit in het buitenland en als er iets met de banken gebeurt ,wie zal de spaarders betalen?:roll: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Amai ik heb dus 75000 euro?
Op welke bankrekening? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:41. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be