Omar Torrijos |
26 juli 2009 14:12 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door zondebok
(Bericht 4247390)
Om uit de crisis te komen niets beter als een goeie pandemie. Hoeveel ziekte's liggen er nog te wachten in de laboratoriums ?
Vroeger begonnen " ze " een oorlog ergens. Vandaag laten " ze " een ziekte los. Harde realiteit, of zwakzinnige complottheorie ? Ik vind het zo een gek idee nog niet. Hoe moeilijker te geloven, hoe geloofwaardiger.
|
Inderdaad.. Maar ik kan(eerder wil) maar moeilijk geloven dat alle professoren pharmacologie mee in dat complot zitten? Of betalen Lilly en Bayer?
Ik las ergens dat de pharmaindustrie meer verdient als de auto- en wapenindustrieën samen. Klopt daar wat van?
Of er zitten een paar heel vieze ventjes aan de top bij de pharmaco's die samen met de CIA effectief "for the sake of the economy" wat rotzooi laten vliegen.. Of toch gewoon deplorabele toestanden in varkenskwekerijen? Dankzij de goede vrienden van de media zullen we vrijwel nooit het fijne van iets weten..
|