![]() |
Zeg eens iets onaardigs over de Belgische monarchie!!!
Dag forumvriendjes :twisted:
Zeg bla bla koning bla Filip bla bla.... ...... bla ....negatief..... .mond houden bla bla bla bla |
Er zijn al 5 koningen dood.
|
Filip op de troon wordt echt het begin van het einde. :lol:
|
Citaat:
|
Citaat:
Er leeft nog een koning en een boze heks in Laken. |
Citaat:
|
ik vind het maar houterige lui in vergelijking met ons gemoedelijke Nederlandse koningshuis, en bovendien vind ik het ronduit schandalig dat ze slecht Nederlands spreken. Ronduit een schandaal.
|
kakmadam
|
scheefpisser
|
Als het hele koningshuis samenwerkt krijgen ze misschien hun veters geknoopt (na het lezen en herlezen van de gebruiksaanwijzing).
|
Citaat:
![]() Treffend, niet ? ![]() |
lol dajjal
|
kapsels van gewapend beton
|
Citaat:
|
goei vraag :rofl:
|
;-)
De gelijkenis is schrikwekkend... |
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
![]() Door de Belgische monarch Leopold II is een nieuwe term ontstaan: crimes against humanity. Deze term ontstond in 1890, om het bloedvergieten onder Leopold II te beschrijven. Voor de Belgische staat is Leopold II echter een groot man; straten, pleinen, tunnels werden naar hem genoemd, tientallen standbeelden ontsieren onze steden. En elk jaar, op 20 februari huldigt de monarchie alle overleden koningen met een herdenkingsmis. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:18. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be