Wat een ongeloofelijk, anti-democratisch en
onverdraagzaam gezeik zeg :lol:
Even van wikipedia geplukt:
Citaat:
Dhimmi's (=niet-moslims, red.) hadden beperkte burgerrechten. Zo konden zij doorgaans niet:
-tegen moslims getuigen
-in het leger dienen
-groene kleding dragen
|
Ik draag voornamelijk groene t-shirts.
Geeneen wetgeving ter wereld gaat me daarvan weerhouden.
Citaat:
Ook dienden zij zich te onderwerpen aan tal van bepalingen, zoals:
-betalen van een speciale hoofdelijke belasting (jizyah).
|
Is het geen beter idee om elke religieus-gelovige een geloofsbelasting te laten betalen?
Nu zie ik de Moslims natuurlijk zelf verdwijnen in de ghetto's. Waar ze zichzelf kapot kunnen maken.
Citaat:
- hun huizen moeten lager zijn dan van moslims
|
who caress
Citaat:
-dragen van speciale kleding die zich onderscheidde van die van moslims
|
Grijze vodden met daarop een jodenster, roze driehoek, of nog iets anders (hangt er vanaf tot welke groep je behoort)... Is dat geen goed idee?
Of hebben ze dat al niet eens geprobeerd?
Citaat:
-niet paardrijden of wapens dragen
|
Wapens dragen zou een basisrecht moeten zijn.
Citaat:
-nooit geweld tegen moslims gebruiken, ook niet ter verdediging
|
Hoe meer geweld die moslims krijgen, hoe beter.
Kan slechts toedragen aan de uitroeiing van de hersenkanker die het islamitische gedachtengoed is.
Citaat:
-niet evangeliseren of bekeren
-geen openbare religieuze bijeenkomsten houden
-geen religieuze symbolen op voor moslims zichtbare wijze gebruiken en
-geen kerken, kloosters en synagogen bouwen. Bestaande gebouwen mogen bij ernstige schade niet worden hersteld.
|
Religie gewoon afschaffen.
Citaat:
Hiernaast was er ook op andere wijze sprake van ongelijke behandeling tussen dhimmi's en moslims:
-Erfrecht: De algemene regel in islamitische wetgeving gaat ervan uit dat dhimmi's en moslims niet van elkaar kunnen erven. Sommige juristen zijn echter van mening dat een moslim van een dhimmi kan erven, maar niet andersom. Binnen de shia kon het gebeuren dat, wanneer een dhimmi ook maar één moslim onder de erfgenamen heeft, de hele erfenis naar de moslim ging. Deze stelling vormde een frequente klacht van Perzische joden.
|
Ik doe wel met mijn geld wat ik wil. Niet dat er veel zal overschieten bij mijn dood.
Citaat:
-Strafrecht: In de islamitische rechtsscholen, met uitzondering van de hanafitische, is de maximum straf voor de moord op een dhimmi het betalen van bloedgeld; doodstraf was niet mogelijk. In de malikitische en hanbalitische rechtsscholen werd de waarde van het leven van een dhimmi op de helft van het leven van een moslim gesteld. In de shafi'itische school werden joden en christenen op 1/3 van een moslim getaxeerd en aanhangers van Zoroastra op 1/15. In de hanafitische school, die door de meeste soennieten wordt aangehangen, wordt wel aangenomen dat de moord op een dhimmi tot de doodstraf kan leiden.
|
Alle leven is gelijkwaardig.
Citaat:
-Godslastering: door zowel moslims als dhimmi's wordt onder de sharia zwaar gestraft. De definitie van godslastering omvat de belediging van heilige teksten van moslims, het ontkennen van Mohammed als profeet en het maken van niet-respectvolle opmerkingen over de islam. Geleerden uit de rechtsscholen van Hanbali en Maliki en ook binnen de Sjia schreven de doodstraf voor godslastering voor. Juristen van de sji'itische school schreven soms geselen voor; de doodstraf was alleen voor hen die zich herhaaldelijk aan godslastering schuldig maakten. Veel dhimmi's werden op de beschuldiging van belediging van de islam ter dood gebracht.Hoewel sommigen van hen vrijwillig de martelaarsdood kozen, verkeerden velen van hen in dronkenschap of waren zij het slachtoffer van persoonlijke veten of politieke meningsverschillen. De angst voor het beschuldigd worden van belediging van de islam was een van de grootste factoren bij het aannemen van een nederige houding tegenover moslims.
|
hoh kijk, daar gaat 95% van de Belgische bevolking. :roll:
Beste 'verdraagzaamheid', Ik denk dat er geeneen ontwikkeld land ter wereld dit ooit zal goedkeuren. De tekst is zo belachelijk dat het lachwekkend is, en is in strijd met zowat elk democratisch grondbeginsel die onze maatschapij gemaakt heeft tot wat ze is.