![]() |
"Kind en Gezin" vindt politieke affiniteit van onthaalouders belangrijk
"Kind en Gezin" vindt politieke affiniteit van onthaalouders belangrijk
Vandaag 09/09/09 te lezen in De Standaard: "In het jongste inspectieverslag van februari dit jaar staat wel te lezen dat de man van de onthaalmoeder affiniteiten met het Vlaams Belang heeft en dat 'het taalgebruik van de onthaalmoeder nogal cru is'." Sympathie koesteren voor een politieke partij, democratisch verkozen of als ondemocratisch gesanitaireerd, wordt relevante informatie voor gezinswaarden. Schandalig toch ? |
ooh, het gaat nog verder, hoor. Probeer als VB-aanhanger eens een adoptie aan te gaan...
|
Citaat:
|
Als het links is ist geen probleem,che guevara ophemelen,dan ist geen probleem.
|
Citaat:
|
Citaat:
K&G is ook de voornaamste factor bij adopties. Ook daar geldt dat je je beter niet bekendmaakt als een VB-aanhanger. Letterlijk gehoord uit de mond van een K&G medewerkster. Dit staat natuurlijk ver van enige nazi-sympathieën die men zou kunnen hebben. |
persoonlijk vind ik dat politieke voorkeur niks te maken heeft met opvoeding.
pas als je een idealogie zoals het nazisme verheerlijkt en misschien ook toepast is dit een groot probleem en kan je onmogelijk kinderen opvoeden. rechts denken = niet racistisch zijn maar wie racistisch is = wel altijd rechts van politieke voorkeur daar rechts voor bepaalde eigenbelangen opkomt. Maar de belangen waar het VB voor streeft zijn niet het systematisch verwijderen van mensen of deporteren of strafkampen ontwerpen enz... |
Citaat:
|
Citaat:
2. Waaruit moet blijken dat een aanhang van een bepaalde ideologie per definitie ook in die opvang in negatieve zin van invloed is? Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
^2 |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Wat is het probleem zolang de klant tevreden is ? |
Rafke is zo iemand,ze moeten zijn soort allemaal maar goed vinden,mag je niks opzeggen,maar o wee als het aan de andere kant wat gebeurd,de wereld staat op z'n kop en dan vind deze het wel allemaal maar mag.
|
Hoe dan ook. Wat zal uiteindelijk het resultaat zijn ? Dat onthaalouders beter zullen opletten met wat ze tegen wie vertellen, en wat voor emblemen en foto's ze in huis hangen (bijvoorbeeld). Niet meer dan dat.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:27. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be