Herr Flick |
21 september 2009 10:16 |
Ah het gaat dus over Mexicaanse griep , jamaar wel verwarend he, de beesten ziekte of de menselijke variant.
OCMW europa moet nog maar eens heel de wereld redden, zeker, erg dat ge het zo moet zeggen maar of ze nu van die griep doodgaan of van de andere variant veel verschil gaat het niet maken.
Stel dat we vaccins leveren voor een of ander afrikaans land , wat gaat er gebeuren :
1/3 komt terecht
een ander derde blijft in de magazijnen liggen omdat de verantwoordelijken niet genoeg smeergeld krijgen.
nog een derde komt niet terecht, omdat de infrastructuur ontbreekt, mensen niet te vinden zijn of ze al dood liggen door ondervoeding, geweld, aids, malaria, west-nijl virus, ebola of een of andere onfrisse al dan niet tropische aandoening.
Stel trouwens dat er morgen een besmetting is in een stad in afrika, dan is voor men doorkijgt dat het virus geland is, al zowat de halve stad besmet, de incubatietijd is te lang. Al bij al moet ge trouwens zien dat in een stad als Mexico city het al bij al nog meegevallen is.
dien tamiflu dude is ondertussen aan het twijfelen over een nieuwe veyron of toch maar een helicopter ;-)
|