![]() |
Di Rupo dreigt met einde België
Citaat:
Bluf of een heus ultimatum? Wat denken jullie? |
Bluf
|
Doen!
Oh, sorry, ik zal me inhouden, kiezen jullie Belgen (nog wel) zelf maar. Ben trouwens wel benieuwd hoe hij zich hier achteraf uit gaat kletsen. |
Niet de eerste keer dat hij zoiets in de mond neemt. In een verleden had hij eens gezegd dat "die Vlamingen maar hun onafhankelijkheid moeten uitroepen als ze BHV willen splitsen".
|
Citaat:
|
Ik vraag me nu toch af uit wiens mouw de heer Di Rupo een oplossing voor het in volgende draad aangekaarte probleem denkt te kunnen schudden:
http://forum.politics.be/showthread.php?t=129051 |
Ik wil eigenlijk maar een ding weten: zijn wij ook uitgenodigd voor het het grote splitsingsfeest? Ik heb wel zin in Vlaams (niet meer Belgisch tegen die tijd) bier.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
BHV SPLITSEN EN FINITO BELGIQUE!
eindelijk! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
vergeten? of bestaat er ook een system-project bestaande uit meerdere personen? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Een dreiging? :?
Eindelijk zou ik zeggen. :lol: |
Citaat:
|
Ik lees in dat bewuste artikel enkel dat het VVO Di Rupo van fascisme beschuldigt omdat die in het weekend gedreigd zou hebben met "het einde van België indien de Vlamingen het kiesarrondissement eenzijdig zouden splitsen".
Wát Di Rupo juist gezegd zou hebben het voorbije weekend staat er niet bij. En de krant geeft ook geen verwijzing naar zijn uitspraken. Ik zou dus wel eens willen weten wat hij exact gezegd heeft. Misschien wel iets in de simpele zin van "als de Vlamingen dat kiesarrondissement eenzijdig splitsen, betekent dit het einde van België". Maar dat is toch niet "dreigen"? Dreigen zou zijn: "als de Vlamingen dat kiesarrondissement eenzijdig splitsen, dan houdt België voor ons op te bestaan". Ik kan me ook inbeelden dat de krant, uit moderne gewoonte, een leuk klinkende titel verzint. Maar goed, we weten dus niet wat Di Rupo gezegd heeft. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:35. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be