![]() |
Wetenschap voor ideologen: wanneer is een kunstenaar slimmer dan de wetenschapper?
http://www.gva.be/nieuws/vtm/video/e...-oostende.aspx
Dit is een perfect voorbeeld om aan te tonen dat kunst en cultuur waardevoller zijn dan de onzin van een grote groep van filosofen, ideologen, sociologen, economen, psychologen en politici, die achter een zeer klein groepje van wetenschappers schuilen om het onwetenschappelijke in de naam van de wetenschap te zeggen. Echt jammer dat de maatschappij en gewone mens door deze onwetende groep wordt gecontroleerd in plaats van de wetenschappers. Wetenschappers kunnen ook ideologen zijn, en die kunnen ook een wetenschappelijk gegeven ideologisch interpreteren, maar niet alles wat er in de naam van de wetenschap wordt gezegd is werkelijk een wetenschap. De wetenschap is de toepassing van de empirische opgedane kennis in reële wereld zoals de wetenschap in bedrijfswereld en techniek. |
Citaat:
|
Een kunstenaar legt een namaak potvis op het strand en dat is een argument om te pleiten voor een technocratie? Ik snap het niet.
|
Neumann boundary conditions zijn tof.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Von Neumann en Hertog van Gelre lijken in één bed te slapen!
Citaat:
Citaat:
|
En toen was het stil....
|
Citaat:
Het is een perfect voorbeeld van de onzin die mensen zullen geloven als degene die het vertelt er maar uitziet alsof ie het weet. Of d nu een artist of politici is maakt nie uit. En als het een wetenschapper is die de waarheid zegt en de mensen geen onzin wil wijsmaken gebeurt dit: http://uk.news.yahoo.com/4/20091031/...t-dba1618.html En komen politiek en wetenschap in botsing : |
Het idee van Neumann is denk ik dat die wetenschappers erin getrapt zouden zijn en alluminium niet van huid zouden kunnen onderscheiden, maar deze hoorden dus gewoon bij de hoax.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:15. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be