![]() |
Moeten we, nu de Europese Unie uitbreidt, onze grenzen openzetten voor Oost-Europese meisjes van plezier? Naar hun diensten is hier weldegelijk vraag en tegelijk stimuleren we zo de ontwikkeling van Oost-Europa. Als vele Oost-Europese meisjes hier hun diensten zouden komen aanbieden, kan bovendien de prijs voor een pleziertje dalen.
|
Waarom alleen de Oost Europese? Racist.
|
Koetjes en Kalfjes misschien?
|
Citaat:
|
Het is geen uitbreiding maar een hereniging!
|
gewoon ziek 8O
|
Enkel als hun job niet kan uitgevoerd worden door een Belg, zo schijnt het. Iemand?
|
Citaat:
En dat die maar opletten dat ze niet van een hoge toren "vallen" Voor de rest heeft heet-manneken dringend verzorging nodig. Een richtingtikket naar Thailand? Kan dat helpen :roll: |
Ben niet zo voor prostituees (ben dan ook een vrouw :) ). Persoonlijk heb ik er echter weinig op tegen dat die vrouwen nu "wettelijk" naar hier zouden komen.
Vroeger kwamen ze immers ook naar West-Europa, alleen waren ze dan meestal illegaal. |
Wat is het verschil met nu ? Ik dacht dat er al prostitués waren van ginder achter ?
|
Citaat:
Serieus nu, hopelijk vallen er door de uitbreiding van de EU wat minder meiden van ginds in handen van mensenhandelaars en ander crapuul. Niks op tegen dat een vrouw ervoor kiest achter een raam of in een bar te gaan zitten, maar mensen in armoede de wereld beloven en ze dan eenmaal hier hun papieren afpakken, ze bang maken en exploiteren is iets helemaal anders. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:44. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be