![]() |
Sneeuw
Ldd-ers, echte liberalen en andere gelijkdenkenden. Vier maar feest. Niet teveel want er is nog steeds geen volledige vrijgeleide voor kapitaalkrachtige werkgevers en gewone vlaamse werknemers hebben nog rechten. Toch is het misschien wel leuk voor u te weten dat de fietspaden, die ondingen voor mensen die zich per fiets willen verplaatsen en dus niet of onvoldoende bijdragen tot de economie, aangelegd door domme groenen, socialisten en meer van die geitenwollen sokken in huidige omstandigheden hun nut bewijzen. Het is immers de ideale plek om overtollige sneeuw en smurrie te dumpen.
|
Op uw gezicht vallen en geld innen.
|
Onze buren en wijzelf hebben anders wel vrolijk al de smurrie op de rijweg gedumpt toen we onze stoepen sneeuwvrij maakten... 8-)
|
Citaat:
Intussen kan ik nietop deftige wijze geraken waar ik moet zijn. Goe gedacht. |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Dus, wat moeten we doen met die 1.5m³ sneeuw die op de stoep lag? Binnen nemen als een zwerfkatje? Op zijn minst ,als die op straat geveegd ligt, dan word die sneeuw goed vermengt met het strooizout, en tot pekelwater gereden door de auto's waarna het in de riolering kan lopen. |
Citaat:
|
verwarmde fietspaden ?
|
Citaat:
|
Oplossen
Citaat:
Daarvoor ga je best eens kijken hoe ze dat doen in de Scandinavische landen. :twisted: :-P :twisted: |
???
Citaat:
Er zijn wel verwarmde voetbalvelden om 22 paljassen 1 X per week te laten achter een bal hollen. Als ze die dan eindelijk hebben, schoppen ze die weer weg... ;-) :x ;-) |
Citaat:
Dan riskeer je dat daklozen komen liggen voor uw huis, en kunnen fietsers nog altijd niet op het fietspad |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:04. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be