Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Heeft iemand het bewijs dat stemmen voor het VB pervers is ? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=13312)

Cynicus 4 mei 2004 20:44

Ik zou willen dat dit topic meer bekeken zou worden, en dat deze poll meer stemmen zou opleveren dan de homopoll van Paulus De Boskabouter.

The Paulus Experience 4 mei 2004 20:46

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Cynicus
Ik zou willen dat dit topic meer bekeken zou worden, en dat deze poll meer stemmen zou opleveren dan de homopoll van Paulus De Boskabouter.

topicnijd?

Darwin 4 mei 2004 20:51

Veel succes met je topic Cynicus.

:wink:

Griffin 4 mei 2004 20:54

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door The Paulus Experience
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Cynicus
Ik zou willen dat dit topic meer bekeken zou worden, en dat deze poll meer stemmen zou opleveren dan de homopoll van Paulus De Boskabouter.

topicnijd?

Voor sommigen telt alleen de lengte... ;)

Van mij krijgt ie alvast een lollie voor het meest cynische topic.

Herman Desmedt ©HD 5 mei 2004 11:35

Bewijs :

"Stem je op tien,
dan ben je gezien"

Is dat een versje of niet ?

Dus kan je op deze manier ( per-vers dus ) op het VB stemmen.

Nota : dat geldt evengoed voor de andere politieke formaties, en zeker daar waar je het aantal opvolgers niet meer kan opvolgen.

Herman Desmedt ©HD 8 mei 2004 03:07

Effe serieus : ( zie ook het geëigend katern )

Als je er moet mee rekening houden dat een groepering al dan niet discrininerend zijn dan kan je alleen nog onbesproken kleine partijtjes stemmen die achter geen extreme ideologie staan.

Religieus geïnspireerde partijen zijn dan mogelijk discriminerend omdat er discriminrende zaken staan in hun religieuze teksten. Bovendien worden in de meeste religies openlijk gediscrimineerd in de hiërachie op basis van geslacht. Dus CD&V, MDP en dergelijke vallen er sowieso al uit plu (logica VB proces) wie ermee in kartel gaat.

Als je kijkt naar basisteksen zoals bijvoorbeeld het burgermanifest van Guy Verhofstadt, dan staan daar ook "verdachte" dingen in over personen van bepaalde origine die niet bijdragen aan de economie. Kijk je naar uitspraken van mandatarissen dan heb je daar ook dingen die over de schreef gaan. Dus VLD-kartel, SPA-kartel (uitspraken Tobback en anderen)

Over de taalgrens heen is er ook heen en weer gekibbel en discriminerende taal te horen en te lezen. Toppunt hier is het FDF, deel van het kartel MR, dus volgens de logica van het VB process is dan gans de MR in opspraak.

Eigenlijk zou je op al deze partijen dan niet mogen stemmen zolang het mogelijk is dat een rechter bepaalde dingen discriminerend vindt. Als je er toch voor zou stemmen dan kan je jezelf schuldig maken wegens steun aan mogelijk discriminerende partijen.

Oordeel zelf maar welke partijen uit de boot vallen. Zelfs de kleintjes kan je om één of andere reden gaan beschouwen al mogelijk discriminerend. En je kan bij twijfel maar het best blanco stemmen.

TomB 8 mei 2004 06:55

Ik zal het bewijs leveren dat stemmen op het Vlaams Blok pervers is volgens een logica die alle blokkers begrijpen.


Stap 1: Er bestaat minstens 1 Vlaams Blok stemmer die pervers is.

Stap 2: We veralgemenen dat eventjes naar alle Vlaams Blok stemmers.

Stap 3: Als iedereen die op het Blok stemt toch pervers is, is dat een bezigheid van perverte mensen.

Voila, bewijs geleverd, geen speld tussen te krijgen volgens extreem rechtse logica.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:24.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be