Steve_M |
30 januari 2010 15:14 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door winnezele
(Bericht 4573241)
Hoop in dat geval (en het is al ferm bezig) dat men niemand nog vindt om te solliciteren bij de politie. Dan kun jij op niemand meer staan roepen langs de kant.
|
Ik geef elke maand zo'n 55% van mijn inkomen af in ruil voor functionerende diensten. In ruil daarvoor mag ik verwachten dat diensten hun werk doen.
Wat een idioot antwoord ook: doe het dan zelf. M.a.w. als morgen de brandweer niet uitrukt omdat het gevaarlijk werk is, dan moet ik zelf maar branden gaan blussen? Als leerkrachten morgen niet opdagen op hun werk omdat er toch leerlingen bijzitten die dom gaan blijven, dan moet ik zelf maar gaan lesgeven? Als dokters en verplegend personeel geen zieken meer verzorgen omdat ze dan ziektes kunnen oplopen, dan moet ik maar geneeskunde gaan studeren? Zo moeten we hier over niet veel meer discussiëren natuurlijk.
|