Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Dubbel zoveel Waals wanbetalers. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=135118)

dominatrix 11 februari 2010 13:18

Dubbel zoveel Waals wanbetalers.
 
Opmerkelijk artikel vandaag in DS. Het aantal wanbetalers neemt in Wallonië steeds meer toe. Eerlijk is eerlijk, ook in Vlaanderen zitten we op dit gebied nog niet op het beste pad. Toch is het opmerkelijk dat weerom Wallonië in deze de kroon spant. Dubbel zoveel blijkt nu in DS.

Mensen die hun rekeningen niet meer betalen hebben altijd redenen, veelal economische. In deze optiek is het dan ook een niet mis te verstaan signaal dat komt van bezuiden de taal- en toekomstige staatsgrens.

http://www.standaard.be/krant/beeld/...h=2&oYear=2010

In Vlaanderen is het vooral slecht gesteld met Oostende.

Savatage 11 februari 2010 13:35

Verbaast me niets.

Xenophon 11 februari 2010 13:46

Weer die Walen!

fox 11 februari 2010 14:10

Vreemd, de vlamingen betalen nochtans heel wat van die rekeningen. Blijkbaar nog onvoldoende. Laten we die sukkelaars helpen en de transfers nog wat opdrijven. Op die manier blijven we ze onderhouden zonder dat ze incentives krijgen om zelfs eens iets aan de situatie te doen. Uiteraard doen we dit allemaal onder het motto van de solidariteit tussen gemeenschappen.

dominatrix 12 februari 2010 11:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Savatage (Bericht 4593585)
Verbaast me niets.

het is in ieder geval een zoveelste indicatie dat er een bepaalde streken het een en ander meer en meer aan het mislopen is.

ancapa 15 februari 2010 00:20

zo weinig reacties... dat is geen nieuws hé !!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be