Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Economie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=179)
-   -   50.000€ krediet bij de drogist in Nederland (https://forum.politics.be/showthread.php?t=135742)

eno2 1 maart 2010 11:12

50.000€ krediet bij de drogist in Nederland
 
Het aanbod van branche-vreemde goederen en diensten wordt in Nederland een groot succes.

Daar kun je bij Kruidvat 50.000€ krediet krijgen via een eenvoudeige aanvraag op de website van Kruidvat.

In samenwerking met de Banco Santander

Nr.10 1 maart 2010 19:22

Kruidvat gaat Frisia en DSB achterna
17 feb 2010
Citaat:

Kruidvat roert zich al enkele jaren in de verzekeringsmarkt en zet nu zijn eerste stappen in de kredietmarkt. Dankzij de ondergang van diverse kredietverstrekkers is ruimte ontstaan op de consumentenmarkt. Kruidvat ruikt klaarblijkelijk zijn kans. Gezien de torenhoge winsten van banken en verzekeraars in het verleden is het ongetwijfeld een lucratieve business. Toch kun je je afvragen wat supermarkten en drogisterijen willen met het aanbieden van verzekeringen, zorgpolissen en andere financiële dienstverlening. Het past in de verste verte niet bij het overige productaanbod, ook al lijkt Kruidvat er een sport van te maken om consumenten te verrassen met de meest uiteenlopende koopjes.
Citaat:

De consument kan het idee krijgen dat het Kruidvat kennelijk niets uitmaakt hoe het zijn geld verdient, als het maar geld verdient. Juist aan die graaicultuur die momenteel zo onder vuur ligt, moet Kruidvat zich niet willen branden.
Santander zou met Kruidvat in het gat willen springen dat de failliete DSB Bank achterlaat.

liberalist_NL 1 maart 2010 20:28

:cheer: Kruidvat :cheer:
Steeds verrassend, altijd voordelig!

kelt 1 maart 2010 22:21

Welja,welja....hoevele tienduizenden zullen zich weer laten vangen en hun spulletjes en prullaria afbetalen aan 12% interest en meer ? :-o

Nr.10 1 maart 2010 23:39

"decadentie"
 
Kruidvat wil zijn bezoekers aanzetten tot consu-MEREN.
Zoveel is duidelijk.

Kruidvat wil zijn bezoekers ook aanzetten tot het nemen van een voorschot op wat ooit nog verdiend moet worden:
  • Sparen = uitgestelde consumptie.
  • Kopen op krediet = een voorschot nemen op wat ooit nog moet verdiend worden.
Een bevolking die wel-vaart spaart. Een bevolking die niet wel-vaart leeft op krediet. Een regering die toelaat dat zijn bevolking aangezet wordt tot leven op krediet is een decadente regering.

Noteer: na 9/11 sprak Bush zijn bevolking toe: "laat ons met z'n allen naar de winkel gaan". Het enige dat de Amerikanen nog lijkt te binden is hun identiteit als consument.

marram 5 maart 2010 11:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door kelt (Bericht 4623872)
Welja,welja....hoevele tienduizenden zullen zich weer laten vangen en hun spulletjes en prullaria afbetalen aan 12% interest en meer ? :-o


50000€ lenen zal wel niet voor spelletjes en prullaria zijn.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:47.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be