![]() |
De bloembakken in het Vlaams Huis in Hasselt kosten 5000 € per stuk. Het is gewoonweg schandalig dat ze zoveel geld uitgeven aan zo een onnozele dingen. Maarja we leven in Vlaanderen. Hier kan je je aan alles verwachten. In plaats van dat geld te geven aan mensen die het echt nodig hebben hier en in de rest van de wereld. Maarja nogmaals, we leven in Vlaanderen. Dit is de Vlaamse ziekte.
|
Je maakt je druk over € 5.000 dat we van ons eigen geld aan het Vlaamse Huis van Hasselt uitgeven, maar de jaarlijkse miljarden Vlaamse gelden die reeds decennia lang naar het mega OCMW Wallonië worden weggeschonken zijn geen probleem?
Laat me niet lachen. |
Citaat:
Maar daaruit een "Vlaamse ziekte" distilleren is dan weer onnodig idioot. |
Citaat:
|
Citaat:
Maar daar spreekt niemand over. Heel dit forum is vergeven van de Vlaamse fascisten. |
Citaat:
uitgebuit ja. en hoe je het ook bekijkt, 5000 euro is belachelijk veel voor een stomme plantenbak. zouden dat geld beter aan arme vlamingen geven. maja, kaviaarsossen hé... |
Grr. Hoezeer heb ik de dubbelposts gemist..
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En dan die hele Olympische gedachte. Die zou 26000 jobs opleveren zegt men. Dat is zeer teleurstellend voor een regio met 200 000 werklozen. Wat als de Olympische Spelen niet naar hier komen of als ze niet bestonden wat gingen ze dan uitvinden om die werklozen aan de slag te brengen? Werkt het efficiënt als je overal en nog ergens alleen maar zeventig mag rijden? Vorige week moest ik naar Rocourt. Tot Tongeren wat meer dan veertig kilometer van hier is mocht ik alleen maar 70 rijden. Voorbij Tongeren en tot Rocourt was het tenminste negentig en in de bebouwde kom dan vijftig. En daar waar die zeventig is waren ook heel wat plekken zonder bebouwing. Dus dan vraag je je af waarom daar zeventig is. |
Het zijn niet alleen die schandalig dure bloembakken die daar staan... Maar ook nog eens een heel aantal peperdure lederen design salons... Hier weet ik niet meer de prijs van, maar 't was in elk geval ook schandalig duur. En verder zouden er nog veel meer van die heel dure designdingen staan.
Maar ach, hier wordt niet veel belang aan gehecht blijkbaar, als ze maar kunnen kakken op de walen, dat vinden ze 't voornaamste :roll: |
Wat een gezaag hier.
|
God,God,God, hoe kan dat nu zo duur zijn?!
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:21. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be