![]() |
Het onderwerp komt misschien wat laat, maar ik zag dat het nog nergens op dit forum was te vinden.
We hebben allemaal wel op het journaal gezien hoe Steve Stevaert samen met enkele partijgenoten van SP.a en mensen van de PVDA uit Nederland ging kijken welke "puinhopen" er ontstaan wanneer een christen-democratische partij regeert (in dit geval de CDA). De nadruk bij deze uitstap lag vooral op het openbaar vervoer waar in Nederland drastische besparingen zijn doorgevoerd. Ik vind dit ronduit schandalig en nutteloos! Dat Dhr. Stevaert mediageil was wist ik al langer maar dat dit soort (media-)stunts aanvaard worden als normaal? Hier zijn mijn tips aan elke socialist die "puinhopen" op het gebied van beleid willen aanschouwen: -Blijf vooral in Belgie -Kijk eens naar de toename van de (grootte van) wachtlijsten in de gezondheidszorg. -Doe dit ook eens voor de wachtlijsten voor sociale woningen. -Kijk eens hoe bepaalde ministeries onderbemand zijn en zonder geld zitten. Excuseer mij meneer Stevaert maar ik wacht liever een half uur langer op de bus dan een half jaar langer op een plaats in een ziekenhuis/rusthuis. En ik betaal liever een klein bedrag voor mijn bus als ik dan weet dat, wanneer ik ziek val ik minder zal moeten betalen. Ik weet immers op voorhand wanneer ik de bus zal nemen, wanneer ik eventueel kanker krijg niet! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Of helemaal niets? Dat is het meestal als het wat te moeilijk wordt om de waarheid "politiek correct" te verdraaien! :lol:
|
Het socialisme van "goed voor de mensen" spendeert hopen geld aan foliekes op korte termijn zoals de gratis bussen die in de grond eigelijk totaal onbelangrijk zijn. Het populistisch socialisme van Stevaert gaat de feitelijke problemen op die manier uit de weg. Ze negeert de problemen die imponderabilia daar aanhaalt. Elk argument dat je ertegen kan verzinnen beantoorden ze met "onze oplossingen zijn goed voor de mensen". "De mensen" zijn tevreden met steve's kortetermijnoplossingen maar ze zullen er niet bij nadenken wat het kost en wie het betaalt. Het is spijtig om te zeggen, maar heel veel Belgen behoren tot de categorie van mensen en laten zich steevast misleiden door de slim doordachte marketingstrategieën van Stevaert en consoorten.
|
De actief werkende in de privé is de dupe. Die zal het hoe dan ook moeten ophoesten en voor de rest mee betalen.
Met hetzelfde geld had men kleine werkgelegenheidprogramma's kunnen opstarten. Maar dat is natuurlijk niet sociaal genoeg. |
Hij gaat een boek schrijven... een blunderboek... het zal een dik boek worden :(
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ge zou op den duur racist worden hé, al dat rood op de weg.
Nuja zijn uitstap naar Nederland is verkeerd afgelopen, toen ze op de radio in Nederland begonnen zeggen ‘Weet hij wel dat we 8jaar paars beleid achter de rug hebben?’ |
Eigenaardig dat die dag "ramptourisme" met veel poeha is afgekondigd, maar dat er weinig tastbaars aan resultaten van te zien is.
Gratis tripje Holland op kosten van belastingen, meer niet ? |
Citaat:
|
Citaat:
Enig nieuws van wat ze ginds geleerd hebben ? |
Citaat:
|
Wat dacht je van Gratis Olympische Spelen? Dat is pas vernieuwend.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:41. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be