De vliegwiel-wc. Investeerders gezocht.
Ik lees net in Humo dat een mens zowat 175000 keer naar de wc gaat in zijn leven. Dat is veel. Ik ga niet natellen of dat wel enigszins kan kloppen (dat gaan anderen hier vast doen) maar het komt er op neer; we kunnen het er over eens zijn dat ne mens nogal een keertje op de pot zit in zijn leven.
Soit, combineer dat gegeven met de alomzichheengrijpendehypevanzonnepanelenenduurbeta aldeenergiecertificaten en breng mijn type wc op de markt.
U verdient dik aan uw wc's, ik pak wel een percentje (of vijftig) op de totale winst.
Het plan; de vliegwielwc is vrij simpel van opzet. Het betreft een gewone wc waar echter de doorspoelknop(pen) en doorspoeltrekstang of wat dan ook voor doorspoelmechanisme vervangen worden door een aan een vliegwiel gekoppelde hendel. Deze hendel dient twee keer naar beneden te worden gedrukt. De eerste keer drukken vergt de grootste inspanning. (Het drukken tijdens het voorgaande wc-bezoek is van een andere grootorde en telt dus niet mee.) U brengt nu immers het vliegwiel in beweging. Drukt u echter snel een tweede keer is dit veel minder inspannend omdat het vliegwiel immers al draait. Hoe harder u op de hendel drukt, hoe sneller het vliegwiel draait en hoe meer energie er opgewekt wordt. Een (verwaarloosbaar) klein gedeelte van de opgewekte energie wordt aangewend om het doorspoelmechanisme te activeren, de overgrote meerderheid van de opgewekte energie wordt omgezet in electriciteit via een daartoe geschikt electronisch spul (een generator of hoe heet zo'n ding). En die opgewekte en op het net gezwierde stroom worden via uw niet vermogende buurman uitbetaald, vermomd als energiecertificaten.
Mensen schijten zichzelf rijk. Easypeasy.
Beste investeerder; u weet me wel te vinden.
|