Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Persmededelingen (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Vlaams Belang eist dat Vlaams minister Lieten thuis blijft van Shanghai-reis (https://forum.politics.be/showthread.php?t=138719)

Politics.be 13 mei 2010 12:30

Vlaams Belang eist dat Vlaams minister Lieten thuis blijft van Shanghai-reis
 
Vlaams minister Ingrid Lieten zal van 13 t.e.m. 17 mei 2010 een bezoek brengen aan de wereldtentoonstelling in Shanghai. De reis, die zij als Vlaams minister onderneemt, valt midden in de verkiezingscampagne waarbij de minister ook nog eens lijsttrekker voor de provincie Limburg is.



Ongetwijfeld zal dit bezoek, waar ook een reeks journalisten aan zullen deelnemen, één langgerekte mediapromotiecampagne worden voor de SP.a-lijsttrekker Ingrid Lieten. De bedoeling van de Shanghai-reis is duidelijk: maximale media-aandacht voor de Limburgse SP.a-lijsttrekker Ingrid Lieten.



Het Vlaams Belang vindt het ongepast om deze reis in volle verkiezingscampagne te ondernemen. Minister Lieten dient zich te laten vervangen door een andere Vlaams minister die geen kandidaat is bij de komende federale verkiezingen! Het Vlaams Belang eist dat Vlaams minister-president Peeters orde op zaken stelt en de “terughoudendheid” in de praktijk brengt die hij eist van al zijn Vlaamse ministers tijdens de federale verkiezingscampagne.



Filip Dewinter



Bron: politics.be

toccata 13 mei 2010 12:30

VB heeft gelijk

roger verhiest 13 mei 2010 16:53

Ofwel moet je als Vlaams-Minister en campagnevoerend partijlid je mond houden
Ofwel moet je job doen als Minister

alletwee mag niet !

In feite zouden ministers ook ministgers van lopende zaken geen verkiezingscampagne mogen voeren - minstens 4 jaar niet meer aan politiek doen.

dat zou het VB mooi uitkomen : die hebben nooit ministers.

solidarnosc 13 mei 2010 16:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door toccata (Bericht 4747645)
VB heeft gelijk

Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuh. Is het u trouwens opgevallen dat Bourgeois opeens wel heel veel persberichten de wereld in stuurt? ;-)

roger verhiest 13 mei 2010 16:56

Moesten we jaarlijkse verkiezingen hebben - de kloof met de burger ware nog nooit zo klein...

dominatrix 15 mei 2010 16:38

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door roger verhiest (Bericht 4748154)
Moesten we jaarlijkse verkiezingen hebben - de kloof met de burger ware nog nooit zo klein...

De mensen zijn 't hele circus nu al kotsmoe.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:12.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be