![]() |
Geïnspireerd door de nu al twee jaar aanhoudende ruzie tussen Jan VDB en Raf omtrend homoseksualiteit heb ik besloten om voor eens en altijd komaf te maken met enkele grote wereldproblemen, gebruik makende van een simpel euromuntstuk.
1.) Homo's zijn tegennatuurlijk en pervers (Jan VDB): Kop Homo's zijn niet tegennatuurlijk en pervers (Raf): Munt Resultaat: Kop. Face it Raf, je bent een viezerikje. 2.) Israël behoort de joden toe: Kop Israël behoort de palestijnen toe: Munt Resultaat: Munt. Inpakken en weer de woestijn in, Sharon. 3.) Het Vlaams Blok is de enige democratische partij: Kop Het Vlaams Blok is de enige democratische partij: Munt Resultaat: Blijf van mijn muntstuk, Van Hecke. Morgen trek ik met deze grensverleggende methode naar Kofi Annan, in afwachting daarvan mogen jullie jullie dilemma's aan mij voorleggen. Samen raken we er wel uit! |
numarx besliste en overal ter wereld braken er (nog meer) oorlogen uit...
|
Kop. Vlaanderen onafhankelijk. :twisted:
|
Dit is de enige echte peacemaker:
:P staat al een tijdje op het verlanglijstje |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik heb het voor die bolletjes met gaatjes in uit Ibiza (of was het Planckendael?). Kan je daar niet eens mee kop-munten? Kwestie dat de feestvierende Europese minderheden ook eens in beeld komen.
|
Citaat:
Val jij op kabouterjongens, Paulus? :P |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:15. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be