![]() |
Voorzitter of bijzitter: regels?
Ik vraag me eigenlijk af of er regels zijn ivm met het voor- of bijzitterschap. Ik ben opgeroepen om te gaan bijzitten. Het kwam niet goed uit, maar ik ga toch, omdat ik niet akkoord ga dat BHV een reden is om de verkiezingen te saboteren. Ik zou echter wel een politiek statement willen maken tijdens dat ik daar zit, bijvoorbeeld een t-shirt met een politieke boodschap, bijvoorbeeld 'stem niet voor extreem rechts NVA' of 'NVA is nog erger dan Vlaams Blok' of 'NVA is elitair en praat je naar de mond' of 'NVA laat zijn verborgen elitaire agenda niet zien' enz. enfin, ik vraag me af of dat wettelijk is, ik denk dat ik daarmee wel een paar stemmen voor NVA kan verhinderen, elke druppel op de hete plaat helpt. Dus, zal men mij dat beletten?
|
Extreem rechts = NVA ? Wat een zever weer...Vele zouden de woordenboek eens moeten nemen en extremisme eens opzoeken , samen met democratie .
U bent een product van de media . Zegt genoeg over u eigen intelligentie zomaar woorden over te nemen . En OT : Dat mag niet . Daar mogen geen politieke slogans gehangen/gedragen worden . Nogal goed . Stel u voor dat u in het stemhokje staat en 1 of andere politicus hangt boven u stemcomputer... |
Citaat:
|
Citaat:
Aangezien ge bijzitter zijt, levert U dat mogelijks een boete van 50 tot 200 euro op. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Als gij uw gat veegt met uw aangifteformulier voor de belastingen, dan helpt het ook niet om te zeggen dat ge niet op de hoogte zijt van de belastingswetgeving. Enkel zij die kunnen lezen en schrijven worden opgeroepen als bijzitter. Gij wordt dan ook geacht, zo gij niet op de hoogte zijt van de verkiezingswetgeving, om die nekeer te lezen. Begin al maar met http://verkiezingen.fgov.be/fileadmi...avril_2009.pdf begin al met art 108 -114 art 138 - 147 bis art 181 - 206 art 111 is voor U: Art. 111. Zij die in het stemlokaal openlijk tekens van goedkeuring of afkeuring geven of op enigerlei wijze wanorde veroorzaken, worden door de voorzitter of zijn gemachtigde tot de orde geroepen; indien zij daarmee voortgaan, kan de voorzitter of zijn gemachtigde hen doen verwijderen, met dien verstande dat hij hen opnieuw moet binnenlaten om te stemmen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Misschien kan je proberen om de stemming te beïnvloeden tijdens het tellen ? Probeer de politieke voorkeur van de andere bijzitters te achterhalen en luister of zij daar dan al of niet met hun gedacht zitten. Dan kan je altijd wel iets regelen denk ik ? ;-) En als een n-va stem ook maar een beetje buiten het bolletje gekleurd is, hopla, zwier je hem op de stapel met ongeldige stemmen. :-P ;-)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Je moet gewoon een onderscheid maken tussen waardeloos forumuitschot als cdekeule, Tommm, etc. en de mensen die wel respect verdienen (verreweg de meesten trouwens). |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:05. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be