![]() |
Vlaamse overheid trekt nog maar eens alle registers open tegen het VB.
Citaat:
Wanneer een boek over de rode corrupte bende? |
Citaat:
|
Citaat:
Het zal mij er toch niet van weerhouden mijn stem aan het VB te geven.;-) |
Doe nog wat verder loosers. Jullie paar jaar laten zingen en dan zien we zulke steden met kramp in de rechterarm (dat bordje is prachtig en zegt genoeg).
http://www.youtube.com/watch?v=J2oPH21jPdQ (jullie houden alleszins van het liedje, luidop bij het ontwaken) Mooi dat jullie de eeuwige loosers zijn. En zeggen dat de besten in het Oosten met massa's vielen terwijl jullie kliek laffaards Hitler naar de mond praatte naast het haardvuur, ver van het front terwijl jullie de man in de steppe aan het front in de steek lieten. Een KZ besturen is natuurlijk makkelijker en meer jullie ding dan heldhaftig te strijden.. Shame on you. ("500ton per dag, wij leveren het Führer"), dixit dikke Herman ivm de leveringen op de 3 luchthavens, jullie weten wel waar, allez dat hoop ik toch met mensen die te weinig lucht kregen bij de geboorte). NVA rules! Jullie liedje, gratis (goed kijken wat gebeurd is met Keulen, zeker op 2:04): http://forum.politics.be/showthread....=1#post4788648 Het echte Vlaamse volk wint altijd en de Cyrielekes Verschavens of de hedendaagse would be Gauleiters verliezen altijd wanneer de schellen afvallen. Bende zakkenvullers en cummulkampioenen, hoe durven jullie het heilige woord "Vlaanderen" maar in de mond te nemen. NVA rules! :twisted::twisted::twisted: Om de dag goed te starten met een voor jullie mooie TERUGblik, op algemene aanvraag: http://www.youtube.com/watch?v=OnGAgS8GzYg Voor jullie een makkelijke meezinger, hup hup! |
Lafaards dus met 1 "f" alhoewel het voor de lieden van de voor rascisme veroordeelde anti-vlaamse partij wel in het $$$Texaans$$$ mag.
Begin maar al te wenen en verklaringen uit te vinden. Blijt blijt, de kiezers zijn allemaal omgekocht :lol::twisted: |
1) Is de periode vanaf het moment dat er verkiezingen gingen komen tot nu niet te kort om dat boek klaar te stomen? Waarschijnlijk was het al eerder gepland? En waar vind ik een bevestiging van dat verhaal met subsidies?
2)alsof er nog actie gevoerd moet worden tegen het VB, ze hebben zichzelf gecastreerd en zijn verworden tot een impotente en ongevaarlijke groep mensen die uitgeblust wachten op hun parlementair pensioen |
Citaat:
|
Citaat:
Juicht Vlamingen, we krijgen democratie. |
Citaat:
|
Citaat:
De Winter bracht dat ter sprake en geen van de aanwezige panelleden ontkende het. |
Citaat:
Als het van Reynders afhangt, krijgen we binnenkort zelfs nog wat meer democratie in belgique: een federale kieskring met speciale beschermingsmaatregelen voor de Franstaligen. Leuk, he? |
Citaat:
In een democratie is er vrijemeningsuiting en zelfbeschikking. In Belgie hebben we geen van beide. Ergo, Belgie is geen democratie. |
Citaat:
|
Citaat:
voor een productiesubsidie is dat een ongewoon hoog bedrag |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik zie een claim van de topic starter dat dit boek zou gesubsidieeerd zijn door de Vlaamse overheid doch geen enkel bron of bewijs voor die claim... :magniet:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Als NVAer wind ik het een dikke schande voor de VRT hoe men het VB behandelt. Als ik van Filip dewinter was zou ik klacht neerleggen.
Het is de taak van een openbare omroep, die van IEDEREEN is, om ten minste de schijn van neutraliteit te bewaren. Het is duidelijk dat men met de standpunten van het VB het niet eens is, maar weet je wat? Dat MAG NIET DUIDELIJK ZIJN. De nationale omroep MOET neutraal kunnen berichten, en daar zijn hun redacties duidelijk niet toe in staat. Uitmesten die stal, iedereen buiten en enkel nog journalisten waarvan je niet kan raden welke partijkaart ze op zak hebben. Als ze niet neutraal kunnen zijn, horen ze op een neutrale zender NIET THUIS. |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:34. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be