![]() |
België maakt 600.000 euro vrij voor Kirgizië.
Prachtig initiatief... als men dit bedrag aftrekt van de lonen de initiatiefnemers.
|
Link naar een artikel?
|
Wat een wansmakelijk idee! Dat terwijl we hier zelf in geldnood zitten!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
En wat gaan ze daar overgens doen met dat geld? Ze zijn daar nog niet uitgevochten. Wacht eerst tot die oorlog gedaan is om schooltjes te bouwen, waterputjes te boren, wegen aan te leggen en voedselpaketten uit te delen.
|
Het is de derde keer dat ik het opmerk, maar ik vraag me echt af hoe jij ineens zo'n verzuurde mens bent geworden.
|
Citaat:
|
Misschien moet er een optie komen op de belastingsbrief waar je moet invullen hoeveel geld je wil schenken aan dit soort initatieven. Eens benieuwd hoeveel 'niet-verzuurde' mensen er zijn die solidair met de 3de wereld leven en gerust wat meer belasting willen betalen!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ach zo, dat is voor mij nieuw Andy. |
Vreemd. Behoort dit tot de taken van een regering van lopende zaken?
|
Citaat:
De nagel op de kop .... |
Citaat:
Bovendien heeft de persoon in kwestie het niet over de persoonlijkheidscrisis van een BMW-bezitter, wat u daarvan maakt, maar wel over pensioenen en belastingen, respectievelijk de laagste en de hoogste van gans Europa. Paulus. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
![]() Citaat:
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:35. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be