![]() |
Reportage op de ARD: Strijd in de klas
Donderdag 22 juli (morgenavond) is de reportage te zien op Duitsland 1 om 00.15 uur - Herhaling: 16 september 2010 om 22.30 uur op Duitsland 1.
Citaat:
|
|
Onze hoop: de Chinezen.
Als die hun dollars en euro's dumpen, kan er een hyperinflatie van komen, en wordt Europa arm, terwijl de oliesjeiks zich in harde Chinese yuan laten betalen (China is deze week de grootste energieverbruiker ter wereld geworden, vóór de VS), terwijl ze die waardeloze dollars en euro's niet meer zullen willen. Uit een verarmd Europa zullen nogal wat mohammedanen wegtrekken, en andere zullen er niet meer heen willen of kunnen. Welkom zullen ze in tijden van crisis hoe dan ook niet zijn; het establishment zal het been niet stijf kunnen houden. Als ze niet oppassen, komt er een herhaling van het jaar 1609 in Spanje... En dan kunnen ze hun geluk bij de oliesjeiks gaan beproeven. |
Hmm als de mohammedanen niet wegtrekken uit een arm stadsdeel zie ik niet in hoe ze zullen wegtrekken uit een arm Europa want waar moet men anders heen?
Anyway heb wel interesse in deze reportage alleen spijtig dat het in Duits is. Hopelijk laat men die reportage eens zien op NL/VL zender. |
In deel twee zie je niet alleen dat er een culturele kloof is, maar vooral een religieuze. Een jongetje die niet in God gelooft, en daardoor van school wordt gejaagd. Nu, als iets segregerend is in de maatschappij, dan is het wel religie; het segregeert vanaf het moment dat een kind ermee vergiftigd wordt. Minimumleeftijd 18 jaar voor religie, s.v.p., want in de 21e eeuw loopt dat ontzettend uit de hand!
|
Een klassenstrijd.
|
|
Citaat:
|
Citaat:
Nog iets zinnigs te zeggen, of blijft het ook vandaag weer bij de gebruikelijke kwalleballerij uwerzijds? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Het is vijf voor twaalf! We moeten nu onze Europese waarden van alcohol, party's en seks verdedigen door alcohol en seksfuiven met groepsseks verplicht te stellen vanaf 15 jaar! |
Citaat:
|
Kijk eens Kallikles, hier is een hele grote
![]() Nu braaf weer buiten gaan spelen met en de grote mensen met rust laten. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:52. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be