Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Vlaams Blokse drugsdealer blijft aangehouden (https://forum.politics.be/showthread.php?t=14190)

Bloxbuster 19 mei 2004 18:04

Datum : 18/05/2004

Raadkamer Tongeren: Vlaams Blokker blijft aangehouden

De raadkamer van Tongeren heeft dinsdag de aanhouding bevestigd van Vlaams Blok-gemeenteraadslid Marc Nullens uit Lanklaar. De 43-jarige politicus wordt verdacht van het dealen van [size=7]harddrugs. [/size]

Drugs , NEEN BEDANKT , zegt zijn partij dan ! :lol:

De politiediensten van Borgloon en Maasland pakten hem woensdag op. Sindsdien zit hij achter de tralies. Ook de 24-jarige Maasmechelaar met wie hij een handel in xtc en speed had opgezet, moet een maand langer in de cel blijven. Twee zussen van 35 en 36 jaar uit Borgloon, die hun drugs bij de Vlaams Blokker in Lanklaar kochten, blijven ook aangehouden. Dat maakte het Tongerse parket dinsdag bekend.

De lokale politie van Borgloon startte het onderzoek bij afnemers, onder [size=6]wie enkele minderjarigen[/size]. De afnemers kochten hun spul bij de twee zussen, die op hun beurt de xtc en speed gingen afhalen in een café in Lanklaar, waar de Vlaams Blokker woonde. Bij hem thuis vonden de speurders [size=7]duizend xtc-pillen, een halve kilo speed en een revolver[/size]. Bij vier huiszoekingen vond de politie ook hoeveelheden cocaïne, heroïne, cannabis en geld.

[size=7][/size]

dorus 19 mei 2004 18:11

Sinds wanneer zijt gij vrij, Kaiser? :lol: :lol: :lol:

zarathustra 19 mei 2004 18:12

afschieten die handel ..

nuja, maar toch zwaar straffen.

Bloxbuster 19 mei 2004 18:22

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door dorus
Sinds wanneer zijt gij vrij, Kaiser? :lol: :lol: :lol:

sinds ik als informant al die blokdealers heb aangegeven aan de federale politie :lol: :wink: 8)

Jan van den Berghe 19 mei 2004 18:26

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Kaiser
Raadkamer Tongeren: Vlaams Blokker blijft aangehouden

Heel goed. Criminelen moeten gestraft worden!

khaled 19 mei 2004 21:01

Citaat:

Blok-raadslid in cel wegens drugshandel - 14/05/2004



BORGLOON/DILSEN-STOKKEM - De lokale recherche van politiezone kanton Borgloon heeft in samenwerking met lokale politie Maasland een drugsbende opgerold. Vier personen zijn voorgeleid bij de onderzoeksrechter in Tongeren en aangehouden. Onder hen is het 43-jarig Vlaams-Blok gemeenteraadslid Marc Nullens uit de Dorpsstraat in Lanklaar. In diens café gingen de dealers zich bevoorraden.

Het onderzoek is enkele weken geleden gestart in Borgloon bij lokale drugsgebruikers, waarbij ook minderjarigen. Twee zussen, respectievelijk 35 en 36 jaar, uit Borgloon runden een handel in speed en xtc. De zussen gingen hun voorraad halen in het café in Lanklaar. De speurders vielen woensdag binnen op vier adressen. werd van zijn bed gelicht en gearresteerd.

Bij de huiszoekingen werden meer dan duizend xtc-pillen, een halve kilogram speed, cocaïne, heroïne en cannabis in beslag genomen. Daarnaast troffen de politiediensten een vuurwapen en een partij verboden wapens aan. Er werden ook een aanzienlijke hoeveelheid geld en twee auto's in beslag genomen.

Uit het onderzoek blijkt dat het gemeenteeraadslid de lucratieve drugshandel had opgezet samen met een 24-jarige Maasmechelaar. De Maasmechelaar en de zussen uit Borgloon zijn eveneens aangehouden. Blok-volksvertegenwoordiger Jean Geraerts verklaarde dat, indien de feiten bewezen zijn, het raadslid uit de partij wordt gezet.

Volgens Kaiser kochten de zussen bij de Vlaams Blokker, het Volk stelt dat ze de drugs in het café gingen ophalen. Nog volgens Kaiser vonden ze de spullen bij hem thuis, maar dat is er dus bij verzonnen. En die laatste zin laat Kaiser met plezier weg. Manipulatie heet zoiets.

Eerlijk blijven, Kaiserke, eerlijk blijven.

Als de feiten bewezen zijn, zwaar straffen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:22.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be