![]() |
Wat met afval/rommel in de wagen.
Sigarettenpeuken, papiertjes, rommel, plastiekjes tot lege flesjes en kroonkurken toe.
Ze liggen allemaal in de wagen. Wie gooit ze buiten, wie neemt ze braaf mee naar huis, dumpt ze in een overvolle openbare container, of vindt het allemaal maar zever? Openbare enquête. |
Ik mis een keuze: ik heb nooit afval in de auto, ik eet/drink thuis of toch in ieder geval niet in de auto (en ik rook niet)
|
dat blijft bij mij een tijd in m'n auto slingeren tot ik het thuis er eens allemaal uithaal :oops:
|
In India gooien treinreizigers alles via het raam naar buiten. Uit beleefdheid heb ik dat dan ook maar gedaan.:mrgreen:
|
Reisafval gaat bij tankstations de vuilbak in.
Voor de rest, gesorteerd in eigen vuilbakken. |
Ik gebruik nooit mijn asbak in de wagen, dus sigarettenpeuken gaan gewoon door het raam (ik probeer roken in de wagen wel te beperken tot de snelwegen). Al de rest (op voedselresten na) blijft gewoon rondslingeren tot ik naar de jaarlijkse controle moet. Dan is het tijd voor de grote schoonmaak. Voedselresten gaan gewoon mee naar huis de vuilnisbak in.
|
Sigerttepeuken smijt mijn pa nr buiten.
Een klokhuis ik ook. Den anderen brol gaat er eens uit aan nen publieke vuilbak. |
Ik verzamel dat en gooi dat thuis braaf in de vuilnisemmer.
edit: een half opgegeten appel durf ik wel eens door het autoraam naar buiten te keilen, maar dan alleen als er bijvoorbeeld een oud dametje passeert. Ik placht dan wel eens te roepen: 'Sterf, pensioenhoer!'. Nee, afval sorteren is écht belangrijk. |
Organisch afval keil ik gewoon door het raam. Het kan geen kwaad en aangezien mijn auto een rijdend stort is, kunnen er op die manier ook geen verborgen etensresten blijven slingeren die na verloop van tijd serieus beginnen stinken.
Voor de rest kuis ik mijn wagen ongeveer 1 keer per half jaar. Dan haal ik eerst een kartonnen doos, een PMD zak en een zak voor restafval en sorteer ik. Dat resulteert meestal in een volle doos papier en een volle zak PMD. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:28. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be